حوادث

فعالیت ۳۴۰۰ پایگاه اورژانس در سراسر کشور

رییس سازمان اورژانس کشور از فعالیت ۳۴۰۰ پایگاه اورژانس در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش مجله روز، جعفر میعادفر امروز در نخستین کنگره سراسری نوآوری های اورژانس پیش بیمارستانی، گفت: ما رشد بسیار خوبی در سال‌های اخیر در سازمان داشتیم و در حال حاضر  ۳۴۰۰ پایگاه در سراسر کشور داریم.

وی  با بیان اینکه دستاوردهای بسیاری در حوزه اورژانس داشتیم و جای این چنین کنگره ها خالی بود تا تمام این دستاوردها به اطلاع عموم برسد، گفت: اتفاقات جدید در اورژانس رخ داده است که شامل برقراری ارتباط ناشنوایان، بیماران استثنایی، توریست ها و …است.

وی افزود: ما انقدر باید توان خود را بالا ببریم که هیچ تفاوتی بین تکنیسین های پایتخت با سایر استان ها نباشد.خوشبختانه دانشجوهای سایر استان ها نیز سطح علمی خوبی دارند و در المپیادها رتبه های خوبی کسب می کنند.
 

همچنین حیدری دبیر نخستین کنگره سراسری نوآوری های اورژانس پیش بیمارستانی نیز در سخنانی گفت:  ۴۰۰ مقاله برای این کنگره دریافت کردیم که  ۳۶۰ مورد پژوهشی و ۴۰ مورد اختراع و طرح بود. در مجموع  ۱۶۵ طرح  مورد پذیرش قرار گرفت که ۱۹ مورد در پنل ها و ۱۴۵ مورد به صورت پوستر عرضه شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در استفاده از سبک نوشتاری منحصر به فرد هستم. توانایی خلق تاثیر و ارتباط عاطفی با خوانندگان را دارم.
دکمه بازگشت به بالا