تمام مسئولان آماده خدمتگزاری به زائران در نوروز هستند

مجله روز/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: مطابق نظارت‌ها و بازدیدهایی که در شهر مشهد داشته‌ایم، همه چیز آماده است تا مسئولین بتوانند خدمتگزار زائران در ایام تحویل سال و تعطیلات نوروز باشند.

یعقوبعلی نظری در گفت‌وگو با مجله روز در حاشیه بازدید از جامعه حرفه‌ای هتلداران، عرصه میدان شهدا و برخی از غرفه های تنظیم بازار اظهار کرد: صبح امروز نیز به صورت هوایی از معابر ورودی و خروجی مشهد بازدید داشتیم که همه چیز آماده است تا مسئولین بتوانند خدمتگزار زائران در ایام تحویل سال و تعطیلات نوروز باشند.

وی خاطرنشان کرد: سایر خدمات مانند پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی در حد گنجایش و توان آماده شده است تا انشاالله در خدمت زائران و مجاورانی که به حرم رضوی مشرف می‌شوند، باشند.

استاندار خراسان رضوی یادآور شد: نظارت، بازدید و کنترل قیمت‌ها و تامین کالاهای اساسی جزو وظایف اصلی و مهم مسئولین است که به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است. خدمات شهری، مباحث اسکان، مباحث حمل و نقل، تامین کالا و قیمت‌های آنان از مواردی است که مسئولین برای کنترل و نظارت بر این موارد عزم و اراده جدی دارند تا در تامین و عرضه گسترده و قیمت کنترل شده آن‌ها نظارت داشته باشند.

نظری بیان کرد: شهر آراسته شده و آماده زائران نوروزی است. در عین حال از بازارهای عرضه میوه بازدید داشتیم که مصرف عام دارند و به صورت قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شدند. از جمله موارد مهم عرضه گوشت و مرغ در شرایط فعلی است که باید مطمئن می‌شدیم این ۲ کالا نیز با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار می‌گیرد. در نقاط مختلف شهر با فروشگاه‌های موجود و موقت این موارد در حال اجرا است.

وی عنوان کرد: در اطراف حرم از نظر عرضه موادغذایی در فروشگاه‌های ثابت مشکلی نداریم. بیش از ۵۰۰ فروشگاه ثابت توافق کردند که حدود ۲۱ قلم کالای اساسی را به قیمت مصوب در اختیار زائران قرار دهند. همچنین ایستگاه‌های موقت برای عرضه میوه و سایر اقلام ایجاد شده که زائران نیز می‌توانند از این غرفه‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا