مشارکت در انتخابات موجب تقویت پایه‌های اقتدارملی می‌شود

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات حتما منجر به تقویت پایه‌های اقتدار ملی و امنیت کشور می‌شود.

به گزارش مجله روز، سردار محمد شرفی پس از حضور در پای صندوق رأی مستقر در ستاد فراجا گفت: مردم و همکاران ما در فراجا امروز برای شرکت در تعیین سرنوشت سیاسی کشور و اقدام عملی به توصیه‌های مقام معظم رهبری با تمام توان در این امر مهم شرکت کرده‌اند و برابر بررسی‌های صورت گرفته و بازدیدی که از مراکز مانیتورینگ از سراسر کشور داشتیم خوشبختانه مردم از ساعات اولیه با حضور خود مشارکت خوبی در این عرصه بزرگ و ملی داشتند و امیدواریم این حضور پرشور منجر به تقویت پایه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در همه بخش‌های جامعه شود.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا در ارتباط با اقدامات مجموعه انتظامی قبل از برگزاری انتخابات و حین و پس از آن نیز گفت: پلیس در زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات جلسات متعددی با گروه‌های مرجع و تاثیرگذار برگزار کرده است و در این زمینه در سراسر کشور چندین نشست با این افراد داشته است.

وی با بیان اینکه وظیفه مجموعه انتظامی در همه صحنه‌های ملی، متولی تامین نظم و امنیت است، خاطرنشان کرد: کارکنان انتظامی از ابتدای پوشیدن لباس مقدس پلیس با خود عهد می‌بندند که تا آخرین قطره خون خود از ارکان نظام مقدس اسلامی دفاع کنند.

جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی کل کشور با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات حتما منجر به تقویت پایه های اقتدار ملی و امنیت کشور می شود، گفت: این اقدام، موجب حفاظت از ارزش‌های نظام و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا