وضعیت قرمز تصادفات فوتی در نجف‌آباد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ علی اصغر زارع صبح سه شنبه در شورای ترافیک شهرستان نجف آباد با اشاره به گزارشی از وضعیت ترافیکی در این شهرستان اظهار کرد: این شهرستان دارای ۸ شهر و ۳۱۹ هزار و ۲۰۵ نفر جمعیت است.

وی با بیان اینکه این شهرستان دارای یک پارکینگ هوشمند است، گفت: این شهرستان دارای ۱۶۹ کیلومتر معابر اصلی و ۴۰۰ کیلومتر معابر فرعی است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: شهرستان نجف آباد دارای ۱۴ مرکز آموزش رانندگی، چهار دفتر پلیس +۱۰، یک مرکز تعویض پلاک و یک مرکز اسقاط خودرو است.

وی در خصوص تصادفات ۱۱ ماه شهرستان نجف آباد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اظهار کرد: در ۱۱ ماه امسال ۳۴ تصادف فوتی با ۳۵ فرد فوت شده ثبت شده که این آمار در سال گذشته ۳۳ مورد و ۳۵ فرد فوتی بوده است.

سرهنگ زارع به افزایش ۲۶ درصدی تعداد تصادفات جرحی در شهرستان نجف آباد در ۱۱ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: تعداد تصادفات جرحی ۱۱ ماه امسال ۲ هزار و ۱۳۲ فقره با ۲ هزار و ۵۱۵ مصدوم بوده و این آمار در سال گذشته یک هزار و ۶۱۹ فقره تصادف با ۲ هزار و ۲۱ مجروح بوده است.

وی تعداد تصادفات خسارتی ۱۱ ماه امسال در شهرستان نجف آباد را ۱۱ هزار و ۷۵ مورد اعلام کرد و گفت: این آمار در سال گذشته ۱۰ هزار و ۶۵۳ مورد بوده که افزایش ۳.۹ درصدی را نشان می‌دهد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه تعداد فوتی‌های تصادفات در شهرستان نجف آباد بر اساس استانداردهای پلیس راهور در وضعیت قرمز قرار دارد، افزود: در زمینه فوتی‌های موتورسیکلت در این شهرستان کاهش ۳۰ درصدی و در خصوص فوت عابران پیاده با افزایش ۳۸ درصدی رو به رو هستیم.

وی با بیان اینکه عمده فوتی‌های موتورسیکلت در نجف آباد در معابر اصلی و در سنین ۱۸ تا ۲۴ سال بوده‌اند، گفت: فوتی‌های عابر پیاده نیز همگی در معابر اصلی و با سن بالای ۶۵ سال بوده‌اند.

سرهنگ زارع ادامه داد: منطقه دفاع مقدس نجف آباد بر اساس برآوردهای صورت گرفته به عنوان نقطه حادثه خیز شناخته شده است.

دکمه بازگشت به بالا