بین الملل

آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه/ نبرد سنگین مبارزان

به گزارش مجله روز منابع خبری از حمله های سنگین هوایی و توپخانه رژیم صهیونیستی به شمال اردوگاه النصیرات در وادی غزه در صدوهشتاد و هشتمین روز از جنگ غزه خبر دادند.

همزمان منابع خبری از حمله توپخانه‌ای شدید ارتش رژیم صهیونیستی به شمال النصیرات و شهر الزهرا همزمان با درگیری‌ها با مقاومت در این مناطق خبر دادند.

از سوی دیگر اشغالگران منزلی را در منطقه الفخاری در جنوب شرق خان یونس بمباران کردند. منابع خبری از شلیک قایق‌های جنگی اسرائیلی به سمت دیر البلح در مرکز نوار غزه خبر دادند.

به گزارش آنلاین به نقل از خبرگزاری شهاب، منزل خانواده الیازجی در خیابان النفق در شرق غزه نیز بمباران شد که بر اثر آن شماری زخمی شدند. منابع خبری از حملات شدید جنگنده‌های اسرائیلی به اطراف منطقه پل وادی غزه خبر دادند.

همچنین چند منزل در منطقه العمور در شرق خان یونس از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی بمباران شد. جنگنده‌های اسرائیلی مسجد معاذ بن جبل در اردوگاه الجدید در شمال النصیرات را بمباران کردند. همچنین مسجد ذو النورین در اردوگاه الجدید در النصیرات نیز از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفت.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز برج الصالحی در منطقه المفتی در شمال النصیرات را گلوله باران کرد. اشغالگران همچنین بندر الصیادین و اطراف آن در غرب شهر غزه را بمباران کردند.

از سوی دیگر بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی شمال و غرب اردوگاه النصیرات را هدف حمله های خود قرار دادند. این درحالی است که چندین برج مسکونی در شهر الزهرا در شمال اردوگاه النصیرات بر اثر حمله های اشغالگران ویران شده است.

همزمان منابع فلسطینی از درگیری شدید میان رزمندگان مقاومت فلسطین و نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه خبر دادند.

این منابع اعلام کردند که درگیری های شدیدی درشهر الزهراء در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز غزه جریان دارد.

310310

کارگروه خبری مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای اقتصادی جهانی. با توجه به دانش در زمینه اقتصاد جهانی، به شما اخبار مهم و تحلیل‌هایی را درباره تغییرات اقتصادی جهانی ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما نکات کلیدی اقتصادی را بیان می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا