نمایش کمدی «خواستگار سمج ۲» در آستارا به روی صحنه رفت

مجله روز/گیلان نمایش کمدی «خواستگار سمج۲» به نویسندگی و کارگردانی «منصور سفیدگر» در شهرستان مرزی آستارا به روی صحنه رفت.

نمایش کمدی «خواستگار سمج۲» کاری از گروه نمایشی مولانا وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا با نگاهی به مسائل و مشکلات موجود اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ازدواج در جامعه و با زبان تاثیرگذار طنز در شهرستان مرزی آستارا به روی صحنه رفت.

نمایش کمدی «خواستگار سمج ۲» در آستارا به روی صحنه رفت

نویسنده و کارگردان نمایش کمدی «خواستگار سمج۲» منصور سفیدگر از پیشکسوتان نقالی و سیاه بازی کشور است و این نمایش با هنرمندی هنرمندان آقا و خانم خوش ذوق آستارایی در سینما دریای آستارا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به روی صحنه رفته و با استقبال بسیار خوب مردم آستارا مواجه شده است.

نمایش کمدی فوق از جمله فعالیت‌های ممتاز منصور سفیدگر به عنوان نویسنده و کارگردان در عرصه هنر طنز و نمایش بوده و بهره گیری از هنر و خلاقیت بازیگران باتجربه و جوان از نقاط قوت این نمایش کمدی است.

نمایش کمدی «خواستگار سمج ۲» در آستارا به روی صحنه رفت

آرش قربانپور، امین گلگیر، صمد تسلی نیا، سعید خدادادزاده، محمدرضا وهابی، دانیال باقری، آیدا اصغری، شادی مالدار، فرزانه فلک بین، صنم یزدانپور، سحر آقابیگ زاده و مهدیس مالدار در این نمایش کمدی و در دو پرده به عنوان بازیگر هنرنمایی می کنند و سینا سفیدگر به عنوان سرپرست و تهیه کننده،مدیر برنامه: کیهان اسلامی، مدیر صحنه: کسری سفیدگر، منشی صحنه: نسترن خداوردی زاده، نور و صدا: بهرنگ نجفی، گریم: رضا شرطی، مجری: داوود کریمی، تدارکات: حامد صدیق، عکاس: رضا بخشی و طراح: مجید روح نواز از جمله دست اندرکاران این نمایش کمدی هستند.

نمایش کمدی «خواستگار سمج ۲» در آستارا به روی صحنه رفت

زهرا ناصری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در این رابطه در گفت وگو با خبرنگار مجله روز با بیان اینکه تماشاگران بزرگترین سرمایه هنرمندان تئاتر و نمایش‌های کمدی و طنز محسوب می‌شوند، اظهار کرد: مخاطبان سرمایه هنرمندان نمایش‌های کمدی در شهرستان مرزی بندر آستارا هستند که با استقبال از تمامی نمایش‌ها انگیزه مضاعفی برای هنرمندان ایجاد می‌کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا