انواع فلش مموری تبلیغاتی

لوازم و هدایای تبلیغاتی همواره برای شناساندن کسب‌وکار و برندها مورد توجه بوده‌اند و جزو هزینه‌های تبلیغاتی به‌شما می‌روند که مشتریان هم علاقه‌ی زیادی به آن‌ها دارند. نوع هدایای تبلیغاتی با توجه به نیاز روز، در گذر زمان دچار تغییر شده و فلش مموری تبلیغاتی امروزه یکی از جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود. انتقال اطلاعات نقش پررنگی در زندگی ما دارد و اکثر افراد همواره یک فلش به همراه خود دارند. بنابراین فلش تبلیغاتی تک گیفت می‌تواند یک تبلیغات هوشمندانه برای هر کسب‌وکاری باشد.

انواع فلش مموری تبلیغاتی

فلش‌های تبلیغاتی در اشکال و مدل‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند؛ انتخاب شکل و طرح مناسب با نوع فعالیت و درج لوگو و نام برند و چاپ فلش به شکل جذاب و واضح، تاثیر دوچندانی خواهد داشت. به طور کلی فلش های تبلیغاتی مرسوم موجود در ایران به انواع زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

 • فلش مموری تبلیغاتی با طرح ظاهری اختصاصی
 • فلش مموری کارتی
 • فلش مموری چرمی
 • فلش مموری فلزی
 • فلش مموری خودکار

فلش مموری اختصاصی با داشتن بدنه‌ای که مختص فعالیت شما ساخته می‌شود، می‌تواند بیانگر فعالیت و یا حتی محصول شما باشد و آن را در ذهن هر فردی که فلش را ببیند، ماندگار کند. فلش مموری کارتی که یک کارت ویزیت با تمامی اطلاعات مندرج شماست که مشتریان همواره آن را با خود حمل می‌کنند و از آن به‌خوبی نگهداری خواهند کرد. فلش‌های کارتی فضای گسترده‌ای را جهت درج تبلیغ و مشخصات، فراهم می‌کنند و می‌توان جزئیات مختلف را به‌خوبی بر روی آن‌ها درج کرد. ضمن اینکه ضخامت کم فلش مموری کارتی، این امکان را فراهم می‌کند تا به سادگی درون کیف و جاکارتی قابل حمل باشند.
فلش چرمی و فلزی که همواره در عین سادگی، جذابیت کافی هم دارند و در صورتی‌که چاپ روی فلش کیفیت خوبی داشته باشد، همواره ماندگار خواهد بود.

چاپ لیزری بر روی فلش تبلیغاتی

یک فلش تا سال‌های سال همراه فرد باقی خواهد ماند؛ به عنوان فلش ذخیره‌ی آهنگ‌ها در ماشین، یا به‌عنوان یک فلش همیشه همراه در جاسوئیچی و یا کیف فرد، مدت زمان زیادی در حال استفاده خواهد بود. عمدتا فلش‌ها خراب نمی‌شوند و معمولا گم شدن فلش، بیشتر از خراب شدن آن، موجب می‌شود تا افراد به سراغ خرید فلش جدید بروند. بنابراین با وجود مدت زمان استفاده و تماس دائم، شاید از بین رفتن چاپ روی فلش برای فلش‌های تبلیغاتی، نگرانی خیلی از افراد باشد. اما با چاپ لیزری بر روی انواع فلش مموری چرمی و فلزی، این مشخصات همواره با همان کیفیت اولیه و به وضوح قابل نمایش هستند.
نوشته و طرح‌های مورد نظر شما توسط لیزر بر روی فلش با کیفیت مناسب، حکاکی خواهند شد و تبدیل به طرح‌ دائمی بر روی آن خواهند شد.

فلش مموری تبلیغاتی با طرح و جنس دلخواه

فلش‌ها به‌خاطر کاربرد بالایی که دارند، در طرح و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند؛ در زمینه‌ی فلش مموری تبلیغاتی نیز این بازه گسترده‌تر است و امکان سفارشی‌سازی طرح‌ها نیز وجود دارد. می‌توان از یک فلش ساده و عادی معمولی بهره برد و با انجام چاپ فلش و درج لوگو و اطلاعات مورد نظر، آن را با حداقل سفارشی‌سازی، به مشتریان هدیه داد. یا اینکه به کل از فلشی با طرح سفارشی یک محصول از تولیدات شرکت و یا فلشی با شکل لوگوی شرکت، بهره برد. این مورد بستگی به سلیقه‌ی شما و کمی هم بودجه‌ی مدنظرتان خواهد داشت. اما تهیه فلش تبلیغاتی عمده قیمت مناسبی را حتی در صورت سفارشی‌سازی های خاص، خواهد داشت.
علاوه بر شکل و طرح فلش، همان‌طور که می‌دانید، ظرفیت فلش‌ها نیز متفاوت است و می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که مدنظر دارید، ظرفیت مورد نظر را انتخاب کنید. فلش مموری‌ها در ظرفیت‌های 4، 8، 16، 32 گیگابایت گرفته تا ظرفیت‌های بیشتر، تولید می‌شوند. امروزه حتی شاهد تولید فلش‌هایی با ظرفیت 1 و 2 ترابایت نیز هستیم. با این حال فلش تبلیغاتی 16 گیگ یا 8 گیگ با توجه به قیمت، می‌توانند، بهترین و کاربردی‌ترین گزینه‌ها باشند.

مزایای خرید فلش مموری تبلیغاتی

گرچه فلش یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود؛ اما به‌واسطه‌ی کاربرد زیاد، جزو محبوب‌ترین کالاهای تبلیغاتی محسوب می‌شود. قیمت فلش تبلیغاتی در مقایسه با بسیاری از موارد تبلیغاتی دیگر، مناسب‌تر است و با این وجود طرفداران زیادی هم دارد. موارد زیر از جمله مهم‌ترین مزایای فلش تبلیغاتی به شمار می‌روند:

 • کاربرد بسیار زیاد
 • تبادل اطلاعات موجب می‌شود تا فلش در دید افراد دیگری هم قرار بگیرید.
 • دوام بسیار طولانی و عدم تاریخ انقضا همانند مواردی چون سالنامه‌ها
 • قیمت مناسب در مقایسه با کاربرد
 • امکان انتخاب طرح و جنس بسیار متنوع
 • درج و حکاکی مشخصات و تبلیغات

قیمت فلش تبلیغاتی

به خاطر بازه‌ی گسترده‌ای از انواع فلش مموری‌ها با ظرفیت‌های متفاوت، قیمت فلش مموری تبلیغاتی نیز متغیر خواهد بود. ظرفیت فلش، طراحی و جنس بدنه و نوع چاپ فلش، بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. در امور مربوط به تبلیغات، قطعا خاص و مناسب بودن، به اثرگذاری بیشتر آن کمک خواهد کرد و این قضیه در مورد فلش مموری نیز صادق است. انواع فلش مموری چرمی، فلزی، کارتی، طراحی‌های خاص و …، دست شما را برای انتخاب یک فلش مموری تبلیغاتی، باز نگه می‌دارد.
به طور کلی فلش‌ها جزو کالاهایی هستند که از زمان پیدایش قیمت و ارزش بالایی داشتند، اما امروزه با توجه به ازدیاد تولید این نوع تکنولوژی‌ها، در قیاس با سال‌های پیش، قیمت مناسب‌تری را دارند؛ ضمن اینکه همچنان در میان مردم با ارزش تلقی می‌شوند. سفارش و خرید فلش تبلیغاتی عمده با تیراژ بالا، می‌تواند بر روی قیمت نهایی هر محصول تاثیرگذار باشد.

فلش مموری، بهترین هدیه تبلیغاتی

فلش به عنوان کالایی پرکاربرد و با ارزش، انتخاب هوشمندانه‌ای خواهند بود و افراد برای حفظ اطلاعات خود هم که شده، به خوبی از آن‌ها مراقبت می‌کنند و تا سال‌های سال می‌تواند معرف برند و کسب و کار، باقی بماند. معمولا فلش‌ها دوام بالایی دارند و به ندرت خراب می‌شوند. فلش تبلیغاتی کارتی یا فلش تبلیغاتی 16 گیگ فلزی با چاپ روی فلش جذاب، می‌تواند بهترین هدیه تبلیغاتی و وجه تمایز شما باشد.

فروش عمده فلش مموری تبلیغاتی

در این مطلب اشاره کردیم که فلش ها بسته به سلیقه و انتخاب شما ممکن است در هر رنج قیمتی در سایت anypromo.com یافت شود ولی همانطور که می دانید عمدتا قیمت عمده تمامی اقلام کمتر و به صرفه تر می باشد بنابراین پیشنهاد می شود که اگر شما قصد تبلیغات گسترده دارید فلش مموری تبلیغاتی را به صورت عمده سفارش دهید تا هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

خرید عمده فلش مموری تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه تر بوده و همچنین هدایای تبلیغاتی اگر به مخاطبان درست داده شوند می توانند تاثیر چشمگیری داشته باشند چرا که با ارائه هدیه های کاربردی مانند فلش مموری تبلیغاتی میتوان سبب شد تا مشتری برای جبران هدیه ای که به آن تعلق گرفته دست به خرید بزند.

دکمه بازگشت به بالا