تبیین بیانیه گام دوم با مشارکت عملی دانشگاه آزاد اسلامی و صدا و سیمای ایلام/ کلی‌گویی مانعی برای تحقق اهداف بیانیه است

مهدی عباسی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در مورد اقدامات دبیرخانه راهبردی اعلامیه گام دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام اظهار داشت: پس از اعلام رویه در سپتامبر 1998 ما آن را تهیه و به سازمان مرکزی ارسال کردیم و پس از امضا و تأیید آن را در جلسه رسمی در دفتر نمایندگی ولی فقیه دانشگاه آزاد اسلامی اسلام به اعضا ارائه دادیم و اکنون ماهانه برگزار می کنیم جلسات

امضای تفاهم نامه عملیاتی با صدا و سیمای مرکز ایلام

وی افزود: با هماهنگی مستقیم با بسیج اساتید دانشگاه های اسلام ، برنامه ها را به صورت هماهنگ انجام خواهیم داد ، اعلامیه استراتژیک گام دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام است.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام اظهار داشت: مسئول بسیج اساتید دانشگاه های ایلام برای امضای این تفاهم نامه با مدیرکل سازمان صدا و سیمای مرکز ایلام و معاونان آن تبادل نظر کردند. موضوع.

عباسی در تشریح برنامه های مشترک با صدا و سیمای ایلام گفت: ساختار این برنامه ها باید به گونه ای باشد که کارشناس اجرایی به همراه کارشناس رسمی در مورد هر یک از موضوعات مربوطه بیانیه هفتگی یا ماهانه داشته باشند و تلویزیون این را گزارش می دهد. مشکل برای اطلاع رسانی به دانشگاه.

وی افزود: مطابق توافق صورت گرفته ، صداوسیما باید این توافق نامه را در شورای برنامه ریزی خود بازنگری کند و کارشناس و مجری از دانشگاه و بقیه کارهای وی توسط صدا و سیما انجام می شود و یا هفته ای یک بار منتشر شود. “وظیفه اصلی ما در دبیرخانه استان اعلام مرحله دوم است.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام از تبیین اعلامیه گام دوم با همکاری مراکز دانشگاهی دهلران و ایوان با حضور استاد مدعو و مشارکت اعضای هیئت علمی خبر داد و از ارتباطات گفت و همکاری با سمینارها و مراکز دیگر شورای مرکزی دبیرخانه راهبردی بیانیه نیز یکی از اعضای سمینار است و ما با این اعضا و محققان حوزه علمیه استان اسلام تماس گرفتیم.

عباسی افزود: اتاق فکر دانشگاه آزاد اسلامی در اسلام با سمینار ارتباط بسیار نزدیک دارد ، بنابراین مربی کارگاه که در دهلران و ایلام بود از طریق سمینار حضور داشته است.

تکرار و تعمیم مانع از تحقق اعلامیه گام دوم انقلاب اسلامی می شود

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام ، تکرار و تکرار بیانیه را مانعی برای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: متأسفانه فقط در مورد بیانیه توجیهی داشته باشید شأن آنها را پایین می آورد ؛ “البته این سهل انگاری است که باید آن را در نظر بگیریم. چون بیماری کلیوی داریم.

وی اظهار داشت: در این حالت ، توانایی های آشکار و پنهان خوبی وجود دارد. اما باید شناسایی و توضیح داده شود که متأسفانه ما در اجرای بسیاری از پروژه هایی که اکنون در این مرحله آغاز کرده ایم با مشکل روبرو هستیم.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با بیان برخی اقدامات برای اجرای اعلامیه گام دوم انقلاب در ایلام اظهار داشت: با بسیج اساتید استان جلسات منظمی داریم ؛ اما به نوعی ، ما راضی به برگزاری جلسات نیستیم و حتی درگیر پروژه های عملیاتی می شویم.

این استاد دانشگاه گفت: اعضای اصلی سازمان بسیج دانشکده ها در رصد مشکلات و مشکلات مالی یک پروژه ملی موسوم به سد کنگی در شهر ایوان در جلسات متعدد با مدیر کل جهاد کشاورزی و مدیر کل آب منطقه ای ما جلساتی برای حل مشکلات داشتیم در این راستا ، ما از ظرفیت دبیرخانه ، توانایی بسیج معلمان در استان و گروههای متمرکز استفاده کردیم که مشاهده می کنیم و در استان مسئله ساز می شوند.

عباسی با بیان اینکه چندین مشکل در استان ایلام مشاهده کرده ایم ، افزود: ما دو راه حل اجرایی – عملیاتی داریم که در یک سال گذشته شروع کرده ایم و در سال 1400 نتیجه خواهیم گرفت تا بتوانیم مشکلی در استان را حل کنیم.

وی برجسته کرد: بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اسلام و دبیرخانه اعلامیه گام دوم انقلاب در استان اسلام به عنوان بازوی مشورتی مدیران اجرایی عمل می کند و در زمینه پروژه های ضروری به آنها مشاوره می دهد.

انتهای پیام / 4062/4117 /

دکمه بازگشت به بالا