ایرانی کسب و کارعمومی

سفارش خدمات سئوسایت شتاب‌دی‌ام؛ برای رسیدن به صفحه اول گوگل

داشتن یک وبسایت لازمه هر کسب‌وکارها اینترنتی است. اما برای موفقیت در کسب‌وکار، وبسایت موردنظر باید در صدر جست‌وجوی موتورهای جستجو قرار گیرد. در راستای آشنا ساختن دارندگان شغل‌های اینترنتی با قوانین سئو، تیم شتاب دی ام با برگزاری دوره های رایگان سئو و ارائه مقالات آموزشی سئو همواره در این مسیر پیشتاز بوده است.

چرا هر وبسایتی باید با قوانین سئو مطابقت داشته باشد؟

اگر شما هم وبسایتی برای کسب‌وکار خود در فضای اینترنت دارید، دلایل مهمی وجود دارد که بر اساس آن وبسایت شما باید با قوانین سئو مطابقت داشته باشد. برخی از این دلیل‌ها به این شرح هستند:

 قرارگیری در صفحه اول گوگل:

نخستین رمز موفقیت یک کسب‌وکار اینترنتی نمایش نام و آدرس آن در صفحه اول گوگل است. مشاوران سئو سایت به شما کمک می‌کنند تا در مدت زمان پیش‌بینی شده، وبسایت شما در صفحه اول گوگل به نمایش درآید.

 یک گام جلوتر از رقیب‌ها:

خدمات سئو به وبسایت شما کمک می‌کند تا در صفحه نخست گوگل قرار گیرد. با نمایش وبسایت شما در رتبه‌های بالای گوگل، کسب‌وکار شما بیشتر و بهتر دیده می‌شود و شما یک گام از دیگر رقبای خود پیش‌تر هستید.

 افزایش اعتبار شما در دید مخاطبان:

با نمایش وبسایت شما در صفحه اول گوگل از راه تولید محتوای ارزشمند، اعتبار شما در دید مخاطبانتان بیشتر می‌شود. بدین ترتیب مخاطبان خود را جذب کرده و سایت خود را به‌عنوان منبع اطلاعاتی باارزش به آنها شناسانده‌اید.

 دستیابی به ترافیک کاملا هدفمند:

بهینه سازی سئو سایت باعث دیده شدن بیشتر وبسایت شما می‌شود. در نتیجه کاربران بیشتری از آن دیدن می‌کنند و شما به‌صورت هدفمند ترافیک سایت خود را بالا برده‌اید. بالا رفتن آمار بازدید از سایت ارتباط مستقیم با فروش کالا و خدمات شما دارد.

خدمات سئو چیست؟

امروزه هر کسب‌وکار فعال در فروش کالا و خدمات، برای دیده شدن نیاز به تبلیغ دارد. تبلیغات از راه سایت‌ها و رسانه‌های گوناگون صورت می‌گیرد و می‌تواند بسیار پرهزینه باشد. اما راه آسان‌تر و کم‌هزینه‌تری هم برای این مسئله وجود دارد که بهینه‌سازی سایت در فضای اینترنت است. خدمات سئو در واقع بهینه‌سازی وبسایت برای دیده شدن به‌هنگام جست‌وجوی کاربران در موتورهای اینترنتی است. تبلیغات در رسانه‌های مختلف برای هر شغلی دوره‌ای و گذرا است، اما بالا بردن رتبه وبسایت در موتورهای مرورگر اینترنتی راه حلی پایدار و بادوام است.

در واقع هر کاری که با هدف بهبود رتبه یک وبسایت در موتورهای جستجو انجام شود، خدمات سئو به حساب می‌آید. همۀ شغل‌های اینترنتی نیاز دارند تا در فضای وب دیده شوند. دیده شدن در فضای وب وابسته به نمایش نام سایت در صفحه اول موتورهای جستجو است. خدمات سئو به وبسایت‌ها کمک می‌کند تا با عمل به استراتژی‌های مختلف، مانند انتخاب کلمه‌های کلیدی مناسب، در رتبه‌های اول گوگل نمایش داده شوند.

خدمات سئو دو دسته هستند: سئوی سفید و سئوی سیاه. خدمات سئوی سفید از روش‌های استانداردی بهره می‌برد که در راستای قوانین موتورهای جست‌وجوی گوگل به کار گرفته شده‌اند. سئوی سفید برای افزایش رتبه وبسایت از روش‌های بهینه‌سازی استفاده می‌کند. موفقیت در این روش ماندگاری طولانی دارد.

سئوی سیاه از روش‌های غیراستانداردی استفاده می‌کند که ممکن است رتبه سایت را در زمان کوتاهی بالا ببرد. اما این رتبه دوام طولانی ندارد و پس از چندی افت می‌کند. همچنین در صورت آگاهی موتورهای جست‌وجو از این ترفندها، سایت موردنظر جریمه می‌شود.

مشاوران سئو سایت از روش‌های مختلفی مانند به کاربردن کلمه‌های کلیدی مناسب، رفع مشکلات فنی و ساختاری وبسایت، تکنیک لینک‌سازی باکیفیت، راهکار سئوی محلی، طراحی وبسایت با اصول پذیرفته شده سئو و همچنین مشاوره و آموزش سئو شما را در این مسیر یاری می‌کنند.

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

شرکت گوگل به‌صورت دوره‌ای الگوریتم‌های خود را برای رقابت سایت‌های مختلف و نمایش آنها در صدر لیست جست‌وجو تغییر می‌دهد. سئو دانشی است که با دستیابی به جدیدترین الگوریتم‌های گوگل همواره وبسایت شما را به‌روز نگه می‌دارد. یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو تیم شتاب دی ام می باشد که برای مشاهده شرایط و قیمت خدمات سئو شتاب دی ام می توانید اینجا کلیک کنید. در ادامه نیز مختصری درباره تیم سئو شتاب دی ام توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

چرا خدمات سئو تیم شتاب دی ام را برای وبسایت خود انتخاب کنیم؟

در اینکه سئوی سایت خود را باید به کارشناسان این فن بسپارید، شکی نیست، اما انتخاب کارشناس سئو چالش مهمی است که بسیاری با آن روبه رو هستند. برای سپردن سئوی سایت خود موارد مختلفی را باید در نظر داشته باشید. ما به شما تیم سئوی شتاب دی ام را پیشنهاد می‌دهیم. اما ویژگی‌های افراد این تیم چیست و چرا شتاب دی ام بهترین تیم برای سئوی سایت شما است؟

 خلاقیت و تخصص:

مهم‌ترین ویژگی سئوکاران شتاب دی ام، تخصص و به‌روز بودن دانش آنها است. دانش دیجیتال مارکتینگ، آشنایی با سئو داخلی و ابزارهای تحلیل سایت از نمونه تخصص‌های این سئوکاران حرفه‌ای است. البته خلاقیت آنها هم کمک می‌کند تا این دانش به بهترین شکل ممکن به کار گرفته شود.

 تعهد در خدمات:

دانش بدون تعهد کارایی لازم را ندارد. کارشناسان شتاب دی ام متعهد هستند تا رتبه وبسایت شما را با استفاده از استراتژی‌های استاندارد بالا ببرند. قابل‌توجه است که برخی از سئوکاران با ترفندهای غیراصولی رتبه سایت را برای مدت کوتاهی بالا می‌برند که جریمه و سقوط به‌دنبال دارد.

 درک نیاز مشتریان:

درک نیاز مشتری کلید ارائه بهترین راهکار به مشتری و جذب او است. نخستین راهکار تیم شتاب دی ام برای درک نیازهای مشتریان، شناخت کسب‌وکار آنها و سپس شناسایی هدف نهایی از افزایش رتبه وبسایت آنها در گوگل است.

 تیم حرفه‌ای:

در شتاب دی ام کار سئو به شکل گروهی انجام می‌شود. تیم شتاب دی ام از افراد مختلفی تشکیل شده که هر یک قسمتی از کار را به‌عهده دارند. خدمات تیم شتاب دی ام شامل طراحی و توسعه وب، سئو سایت حرفه‌ای، سئو محلی، سئو وردپرس، سئو تکنیکال و… است.

مزایای استفاده از خدمات سئو چیست؟

از برتری‌های استفاده از خدمات سئو و طراحی سئو سایت حرفه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمایش وبسایت در صفحه نخست گوگل.
 • بالا رفتن آمار ترافیک سایت.
 • قابل بازگشت بودن ترافیک سایت.
 • بالا رفتن فروش کالا و خدمات.
 • بهره بردن از یک استراتژی تبلیغی بیست‌و‌چهار‌ساعته.
 • افزایش دانش و اطلاعات کاربران و مشتریان.
 • شناخته شدن برند در بین مردم و جامعه.
 • بیشتر شدن تعداد مشتری کالا و خدمات.
 • بالاتر رفتن آمار کلیک کاربران، در مقایسه با تبلیغات کلیکی.
 • بازگرداندن دوباره کاربران به سایت شما.
 • قابلیت اندازه‌گیری میزان پیشرفت سئوی سایت.
 • افزایش خرید آفلاین.
 • رقابت با کمپانی‌های بزرگ با استفاده از سئو.
 • پیشرفت همپای رقیبان.
 • معرفی کالا و خدمات به بازارهای جدید.
 • بالا رفتن اعتبار کسب‌وکار.
 • کاستن از هزینه تبلیغات.
 • بهره‌گیری از استراتژی بلند‌مدت برای دستیابی به نتیجه مطلوب.

چند پرسش متداول درباره خدمات سئو:

 آیا تیم خدمات سئوی موردنظر می‌تواند وبسایت من را به رتبه نخست گوگل برساند؟

پاسخ این پرسش را نمی‌توان با قطعیت کامل داد. به آسانی نمی‌توان گفت رتبه شما حتما به رتبه یک گوگل می‌رسد، به‌ویژه زمانی که وبسایت‌های زیادی بر سر یک کلمه کلیدی با هم رقابت دارند. اما از یک نکته اطمینان داشته باشید و آن اینکه اگر کسی ادعا کرد وبسایت شما را در زمان کوتاهی به رتبه نخست گوگل می‌رساند، یا ناشی یا کلاهبردار است. الگوریتم‌های گوگل همواره در حال تغییر هستند و این تغییرات می‌توانند رتبه سایت‌های مختلف را اندکی تغییر دهند. البته نه به این معنا که رتبه یک سایت را به‌یک‌باره از رتبه یک به رتبه سی برسانند.

سئوکار حرفه‌ای زمان موردنیاز برای رسیدن به رتبه‌های بالای گوگل را به شما می‌‌گوید و از دانش، مهارت و تجربه خود استفاده می‌کند تا وبسایت شما را به رتبه نخست گوگل برساند.

 برای رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان نیاز است؟

کسی نمی‌تواند به‌طور دقیق به شما بگوید چه زمانی وبسایت شما به صفحه یک، یا رتبه یک گوگل خواهد رسید. عوامل مختلفی در افزایش رتبه وبسایت شما در موتور جست‌وجوی گوگل دخالت دارند که با فراهم شدن همه آنها، این زمان کوتاه‌تر خواهد شد. نخستین نکته که توجه به آن ضروری است، سن وبسایت شما است. پس از آن مسائل مختلفی مانند کیفیت وبسایت، شیوه برقراری ارتباط کاربران با وبسایت، استراتژی‌های مورد استفاده، بازار هدف و گزینه‌های بسیار دیگری قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید گزینه‌های زیادی که در سال‌های گذشته در بالارفتن رتبه وبسایت‌ها در گوگل موثر بود، اکنون تغییر یافته است. الگوریتم‌های کنونی گوگل تمرکز خود را روی کلمه‌های کلیدی و محتوای باکیفیت سایت‌ها گذاشته است. لازم است این نکته را نیز خاطرنشان کنیم که قرار دادن محتوایی با کلمه‌های کلیدی بسیار و کیفیت پائین می‌تواند به سئو سایت شما آسیب برساند.

 چه عواملی به بالا رفتن رتبه سایت من کمک می‌کند؟

عوامل مختلفی در بالا بردن رتبه وبسایت شما دخالت دارند. عواملی مانند:

 • رقابت:

یکی از مهم‌ترین مباحث سئو شناخت رقیب و آگاهی نسبت به عملکرد او است. شناخت رقیب در زمانی اهمیت پیدا می‌کند که پای محتوا و کلمه‌های کلیدی مشترک و ساختار دامنه در میان است.

 • بودجه:

هر استراتژی به مقداری بودجه نیاز دارد. اگر پروژه را از صفر آغاز می‌کنید، یا در حال تکمیل آن هستید، بودجه‌ بیشتری برای پیشبرد هدف خود نیاز دارید.

 • محتوا:

محتوای باکیفیت و یکتا، و کلمه‌های کلیدی به‌کاررفته در آنها نقش پررنگی در افزایش رتبه شما در گوگل بازی می‌کند. به همین نسبت استفاده از محتوای کپی نیز جایگاه وبسایت شما را پائین‌تر می‌آورد.

 • لینک‌ها و بک لینک‌ها:

استراتژی درست در لینک‌سازی، و تعداد، قدرت و کیفیت بک لینک‌هایی که کاربران را از وبسایت‌های دیگر به سایت شما راهنمایی می‌کنند نیز از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در بهبود رتبه وبسایت شما هستند.

 • کلمه‌های کلیدی:

رقابت اصلی وبسایت‌ها در گوگل بر سر محتواها و کلمه‌های کلیدی در کسب‌وکارهای مشابه است. کارشناسان سئو عقیده دارند شما باید بین 50 تا 100 کلمه کلیدی داشته باشید تا در برخی از آنها رتبه برتر را در جست‌وجوی گوگل به دست آورید.

 • ساختار وبسایت.

ساختار بهینه شده وب سایت شما باید بر اساس استانداردهای سئو طراحی شده باشد تا به‌وسیله موتورهای جستجو قابل شناسایی باشد. سرعت بارگذاری وبسایت و پاسخگو بودن آن به نیاز مشتریان هم در بالاتر رفتن رتبه وبسایت نقش موثری دارد.

 هزینه خدمات سئو چقدر است؟

مقدار هزینه خدمات سئو بستگی به عوامل مختلفی دارد. برخی افراد و وبسایت‌ها  از خدمات سئو به‌صورت ساعتی استفاده می‌کنند. گاهی نیز قرارداد سئو به صورت پروژه‌ای بسته می‌شود. بسیاری از سایت‌ها هم کارشناس سئوکاری استخدام می‌کنند که به‌صورت ماهانه بر کار وبسایت آنها نظارت می‌کند و هزینه را به صورت ماهانه پرداخت می‌کنند. نوع دیگر تعیین هزینه هم بر اساس عملکرد است. در این روش، هزینه سئو پس از دستیابی به نتیجه پرداخت می‌شود.

باید اشاره شود برای هیچ‌کدام از خدمات بیان‌شده نمی‌توان قیمت خاصی مشخص کرد و افراد در شرکت‌های مختلف خدمات سئو قیمت‌های مختلفی برای آن ارائه می‌دهند.

 معنای سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه چیست؟

سئوی کلاه سفید به روش‌ها و استراتژی‌های درست و استانداردی گفته می‌شود که بر روی سایت انجام می‌شود تا رتبه آن بالا رود. این دسته از تکنیک‌ها با توجه به محتوای سایت، کلمه‌های کلیدی، ساختار وبسایت، دامنه و سن آن، لینک‌ها و بک لینک‌ها و به‌روزرسانی مداوم سایت و… ارائه می‌شوند. دستیابی به نتیجه با روش استاندارد یا کلاه سفید سریع نیست. در این روش مدت زمانی لازم است تا رتبه وبسایت بالاتر رود و سایت موردنظر به صفحه نخست گوگل راه پیدا کند. اما پس از دستیابی به این رتبه، ماندگاری آن برای مدت زیادی تضمین خواهد شد.

سئوی کلاه سیاه تکنیک‌های غیراستانداردی هستند که از طرف موتورهای جستجو ممنوع اعلام شده‌اند. استفاده از این‌گونه تکنیک‌ها ممکن است رتبه وبسایت را در زمان کوتاه‌تری به صفحه نخست گوگل برساند. اما نکته قابل توجه این است که پس از مدتی از طرف موتور گوگل کشف شده و وبسایت موردنظر جریمه می‌شود. حتی ممکن است وبسایت خطاکار کلا از لیست نتایج گوگل حذف شود.

 چگونه می‌توانم به شرکت خدمات سئو اعتماد کنم؟

بهترین کار برای گرفتن پاسخ این پرسش، بررسی رتبه شرکت موردنظر در جست‌وجوی گوگل است. اگر شرکت موردنظر شما رتبه و ترافیک خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد، نشانگر این نکته است که رتبه سایت شما را هم می‌تواند بهبود ببخشد.

نکته بعدی بررسی پروژه‌های موفق شرکت موردنظر برای مشتریان دیگر است که می‌تواند اطمینان شما را جلب کند. همچنین می‌توانید در قراردادی که با شرکت مورد نظر می‌بندید، ضمانت انجام کار را مشخص کنید.

دکمه بازگشت به بالا