ایرانی کسب و کارجامعه و خانواده

مجموعه های آنلاین معرفی خدمات خانگی

مجموعه های آنلاین معرفی خدمات خانگی، سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهند تا با چند کلیک ساده، خدمات مختلفی را در زمینه‌های گوناگون مانند نظافت، تاسیسات، تعمیرات، آموزش، زیبایی و حیوانات خانگی دریافت کنید. این مجموعه ها با متخصصان معتبر و حرفه‌ای همکاری می‌کنند و از کیفیت خدمات آنها اطمینان دارند. همچنین، شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها و نظرات دیگر مشتریان، بهترین متخصص را انتخاب کنید.

برخی از این مجموعه ها فقط به معرفی بهترین تکسین ها در یک حوزه تخصصی میپردازند. برخی دیگر در تمامی زمینه های خدمات خانگی افرادی را معرفی میکنند. به طور کلی مجموع هایی که به صورت تخصصی و در حوزه خاص افرادی را معرفی میکنند امکان بیشتری برای نظارت بر ایشان و بررسی رضایت مشتریان دارند. از این رو کاربرها رضایت بیشتری از خدمات آنها داشته‌اند.

در اینجا سه مجموعه سنجاق، ایران تی اس ام و قالینا را معرفی میکنیم.

سنجاق

وبسایت: https://sanjagh.saverin.co

سایت سنجاق یکی از سایت‌هایی است که به شما امکان می‌دهد تا به راحتی خدمات مختلفی را در زمینه‌های گوناگون مانند نظافت، تاسیسات، آموزش، زیبایی و حیوانات خانگی دریافت کنید. شما با ثبت سفارش خود در سایت سنجاق، می‌توانید پیشنهاد قیمت چند متخصص را دریافت کنید و با توجه به نظرات دیگران، بهترین متخصص را انتخاب کنید. شما می‌توانید با دانلود اپلیکیشن سنجاق، به راحتی از خدمات سایت سنجاق استفاده کنید.

یکی از نکات منفی که درباره سایت سنجاق وجود دارد احتمال وجود نظرات غیر واقعی که به گونه ای از طرف خود سرویس کاران نوشته شده است، میباشد. این مورد توسط برخی کاربران مطرح شده است.

ایران تی اس ام

وبسایت: https://irantsm.com/

سایت ایران تی اس ام مجموعه ای آنلاین است که به شما امکان می‌دهد تا بهترین دوزندگان کاور مبل، مبل شویی ها و تعمیرکاران مبل را در شهر و محله خود پیدا کنید. شما با ثبت سفارش خود در سایت ایران تی اس ام، می‌توانید با چند کلیک ساده، از خدمات با کیفیت و قیمت مناسب متخصصان معرفی شده توسط سایت استفاده کنید. سایت ایران تی اس ام تنها با مبل شویی‌ها و تعمیرکاران مبل معتبر و حرفه‌ای همکاری می‌کند و از کیفیت خدمات آنها اطمینان دارد. سایت ایران تی اس ام در بسیاری از شهرهای کشور فعال است و رسالت آن دسترسی آسان هموطنان عزیزمان به برترین متخصصان شهر محل سکونت خود می‌باشد.

یک از نکات مثبت مجموعه ایران تی اس ام فعالیت تخصصی آن در حوزه مبلمان میباشد، از این رو کاربران از نظارت این مجموعه بر تکسین های معرفی شده رضایت کلی داشته اند.

قالینا

وبسایت: https://ghalina.ir/

سایت قالینا یک سایت است که به شما امکان می‌دهد تا به راحتی خدمات مختلفی را در زمینه قالیشویی دریافت کنید. شما با ثبت سفارش خود در سایت قالینا، می‌توانید شماره تماس و آدرس قالیشویی‌های معتبر و حرفه‌ای را در شهر و محله خود پیدا کنید. سایت قالینا تنها با قالیشویی‌هایی همکاری می‌کند که دارای مجوز رسمی از اتحادیه و دارای تجهیزات مدرن و کارکنان مجرب هستند. سایت قالینا همچنین به شما کمک می‌کند تا با مقایسه قیمت‌ها و نظرات دیگر مشتریان، بهترین قالیشویی را انتخاب کنید.

این‌ها فقط برخی از مجموعه های آنلاین معرفی خدمات خانگی هستند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. البته شما می‌توانید با جستجوی بیشتر در وب، مجموعه های دیگری را نیز پیدا کنید. امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

دکمه بازگشت به بالا