بین الملل

جهاد اسلامی: هیچ گزینه‌ای جز وحدت در میدان مقاومت نداریم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله روز، «خالد البطش» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تظاهرات مردمی که گروه‌های ملی و اسلامی فلسطین به مناسبت چهل و هفتمین سالروز «روز زمین» در شرق غزه برگزار کردند، بر گزینه مقاومت تأکید کرد.

البطش گفت: هیچ گزینه‌ای در برابر ملت فلسطین جز وحدت در میدان مقاومت و رویارویی وجود ندارد و شمشیر قدس نیز تا بازگشت آوارگان و آزادسازی فلسطین هرگز غلاف نخواهد شد و ملت پایدار فلسطین در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ همچنان استوار و پایدار باقی خواهد ماند.

بنابر گزارش وبگاه «فلسطین الیوم»، البطش تصریح کرد: راه آزادسازی فلسطین تنها از لوله تفنگ‌ها، وحدت سنگرها و سلاح‌ها می‌گذرد.

وی به تشدید حملات صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین اعم از تعقیب فلسطینیان، تخریب خانه‌ها، آواره کردن فلسطینیان و محاصره آن‌ها اشاره کرد و درباره تلاش‌های رژیم اشغالگر برای حذف شهرهای تاریخی، در تنگنا قرار دادن فلسطینیان و یهودی‌سازی این شهرها بر اساس روایت‌های تحریفی صهیونیست‌ها هشدار داد.

وی همچنین تأکید کرد که هر گونه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و به رسمیت شناختن آن به منزله خنجری بر پشت ملت فلسطین است.

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دکمه بازگشت به بالا