دومین مرحله واریز وجه برای تغییردهندگان به سایپا آغاز شد

دومین مرحله واریز وجه برای تغییردهندگان به سایپا آغاز شد

برای دومین بار برای متقاضیانی که در مرحله اول فروش یکپارچه خودروها، نوع خودرو مورد درخواست خود را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده‌ و نوبت تحویل در پاییز ١۴٠٢ دریافت کرده‌اند، امکان واریز وجه فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری مجله روز، متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها در اردیبهشت ماه سال جاری، سفارش درخواست خرید خودرو خود را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده‌اند و درخواست تحویل خودرو آن‌ها با اولویت پاییز سال ١۴٠٢ تایید و از سوی گروه سایپا روز گذشته (چهارشنبه ٢۴ خرداد ماه) پیامک دریافت کرده‌اند، می‌توانند برای ادامه فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه اقدام کنند.

سایپا در اطلاعیه خود اعلام کرده برای این دست مشتریان مذکور، علاوه بر امکان واریز وجه و ثبت‌نام خودروی اشاره شده در این بخشنامه، امکان واریز وجه برای خودروی کوییکS در قالب طرح پیش‌فروش برای تحویل در هفته چهارم آذر ماه امسال با مبلغ پیش پرداخت ١٣۴ میلیون و ۴٠٠ هزار تومان، مطابق جدول زیر فراهم  شده است.

62639024

متقاضیانی حائز شرایط که پیامک واریز وجه در تاریخ ١۴٠٢/٠٣/٢۴ توسط گروه سایپا دریافت کرده‌اند، از روز گذشته برایشان این امکان فراهم شده که با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com، نسبت به واریز وجه و تکمیل ثبت‌نام خودروی پیشنهادی اقدام کنند.

انتهای پیام

 






آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا