اینترمیلان از رقبای جدید مهدی طارمی رونمایی کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، اینترمیلان پس از تساوی مقابل بولونیا در روز پایانی سری‌آ، پس از آث‌میلان در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفتند و بازیکنان این تیم باید به تعطیلات فیفادی بروند. شاگردان سیمونه اینزاگی نیمه اول را با گل‌های آسربی و لائوتارو با برتری به رخنکن رفتند، اما فرصت‌های زیادی که بازیکنان اینتر در نیمه دوم هدر دادند نشانه‌هایی از خستگی ناشی از بازی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بنفیکا را نشان می‌داد.

اینزاگی به گزینه‌های جایگزین مخصوصاً در بخش هجومی تیمش نیاز دارد. اینتر در حال حاضر «مارکو آرناوتوویچ» را به دلیل مصدومیت عضلانی در اختیار ندارد. سانچز در حال حاضر بازی نمی‌کند و در حالی که «لائوتارو» و «تورام» به دلیل فشردگی زیاد مسابقات ممکن است با فشار بیش از حد و خستگی شدید مواجه شوند. «ماروتا» در حال ارزیابی چند نام برای بازار نقل و انتقالات زمستانی است و اسم بازیکن ملی‌پوش ایران هم در میان این نام‌ها همچنان دیده می‌شود.

پایگاه خبری «لا گاتزتا دلو اسپورت» گفته است محتمل‌ترین و مهم‌ترین نام مهدی طارمی است که تجربه بالایی در عرصه اروپایی دارد و تنها یک سال از مدت قراردادش باقی مانده است. این پایگاه خبری نوشته است: پورتو باید تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد این مهاجم را که در تابستان تا آستانه پیوستن به آث میلان پیش رفته بود را بفروشد و از این طریق درآمدی کسب کند و یا خطر از دست دادن او را در یک انتقال آزاد به به جان بخرد. با این حال، طارمی تنها نامی نیست که تیم اینتر به دنبال آن است و گزینه‌های دیگری هم مطرح هستند.

پایگاه خبری فوتبال‌نیوز ۲۴ گفته است که «خیمنز» دیگر بازیکنی است که اینزاگی علاقه زیادی به خرید آن دارد. این بازیکن مکزیکی تیم فوتبال فاینورد در ۸ بازی ۱۲ گل به ثمر رسانده است و در صدر جدول گلزنان هلند قرار دارد. اما مشکل جدی برای خرید این بازیکن قیمت بالای او است و همین مساله مذاکره را دشوار می‌کند.

فرانس‌نیوز ۲۴ در ادامه نوشته است: در لیگ ایتالیا هم «کرستویچ» از بازیکنانی است که در زیر ذره‌بین اینتر قرار دارد. او در ۷ بازی ابتدایی سری‌آ با پیراهن لچه چهار گل به ثمر رسانده است. اما بعید به نظر می‌رسد که تیم لچه اجازه خروج این بازیکن مونته‌نگرویی را صادر کند.

حال در چند ماه آینده اینتر باید ارزیابی‌های خود را انجام دهد و احتمالاً منتظر بماند تا مهاجمان در باشگاه‌های برتر اروپایی آزاد شوند تا جایگزین مناسبی برای زوج لائوتارو و تورام پیدا کند.

دکمه بازگشت به بالا