دو زمین چمن در کل استان را به بخش خصوصی دادند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امروز پس از مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال سیستان و بلوچستان عنوان کرد: متأسفانه به صورت کلی در سطح استان، دو زمین چمن وجود دارد که این دو زمین هم به بخش خصوصی منتقل شده اند. بدین ترتیب، تیم فوتبالی که به استان منتقل شده جهت تمرین و حضور در مسابقات با محدودیت‌های زیادی روبرو شده که این موضوع باعث ناراحتی خانواده فوتبال است.

وی افزود: این بحران در فضای فوتسال هم وجود دارد. به شکلی که در مجمع از سوی رئیس هیأت سراوان مطرح شد تنها سالن موجود به بخش خصوصی منتقل شده و بازیکنان تیم برای تمرین خود، می‌بایست نفری ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان از جیب بدهند تا تمرین کنند! این موضوع هم وضعیت نگران کننده ای است.

رئیس فدراسیون همچنین با تقدیر نسبت به توسعه فوتبال ساحلی در سیستان و بلوچستان، ابراز امیدواری کرد که این روند در آینده با برنامه ریزی و جدیت بیشتر تداوم یابد.

در همین حال، رئیس فدراسیون فوتبال پنجشنبه شب هم در دیدار با کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان از وی خواست چالش مربوط به زمین‌های چمن و همچنین سالن فوتسال را برای حضور اعضای خانواده فوتبال استان رفع کند تا تیم‌های باشگاهی بدون مشکل از ظرفیت‌های موجود در این زمینه بهره مند شوند.

تاج همچنین از استاندار سیستان و بلوچستان درخواست کرد که وضعیت اداره و مدیریت باشگاه فوتبال لیگ دسته سومی استان مشخص شود.

در همین حال کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان در این نشست ضمن تقدیر از همراهی رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت که دو موضوع حامی مالی و اسپانسرینگ تیم فوتبال و همچنین مبحث مربوط به بازگشت زمین‌ها و سالن‌ها به باشگاه‌ها با پیگیری ویژه استانداری محقق خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا