بین الملل

تظاهرات مجدد خانواده‌های اسرای صهیونیست در تل آویو

خانواده‌های اسرای صهیونیست در غزه امشب به دنبال ادامه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به غزه در سایه بی‌اعتنایی به توافق تبادل اسرا با حماس، به خیابان‌های تل‌آویو آمدند.

به گزارش مجله روز، خانواده‌های اسرای صهیونیست در غزه در شهر تل آویو دست به تظاهرات زده و خواستار اعمال فشار بر کابینه نتانیاهو برای بازگرداندن آن‌ها شدند.

تظاهرات‌کنندگان از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستند تا هر چه زودتر جنگ را متوقف و برای تبادل اسرا اقدام کند.

مقاومت فلسطین به رهبری جنبش حماس، هفتم اکتبر (۱۵ آنلاین) عملیات منحصر بفردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» انجام داد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت.

کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند. این عملیات آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از یک وقفه یک هفته‌ای جمعه گذشته بار دیگر از سر گرفته شد.

وزارت بهداشت غزه عصر پنجشنبه اعلام کرد که از ابتدای تجاوزات به نوار غزه بیش از ۱۷ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

انتهای پیام

کارگروه خبری مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای اقتصادی جهانی. با توجه به دانش در زمینه اقتصاد جهانی، به شما اخبار مهم و تحلیل‌هایی را درباره تغییرات اقتصادی جهانی ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما نکات کلیدی اقتصادی را بیان می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا