تندرستی

گوشی تاشو ویوو نیز رونمایی شد/ عکس

ویوو خود را برای عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند تاشدنی ویوو ایکس فولد ۳ و ایکس فولد ۳ پرو آماده می‌کند. حالا، یکی از افشاگران، برخی از جزئیات کلیدی مربوط به گوشی تاشو ویوو ایکس فولد ۳ پرو را فاش کرده است.

این خبر از سوی Digital Chat Station منتشر شده که این اطلاعات را در شبکه‌ی اجتماعی ویبو به اشتراک گذاشته است. انتظار می‌رود گوشی‌های ویوو ایکس فولد ۳ و ایکس ۳ پرو به‌زودی عرضه شوند. این افشاگر اضافه می‌کند که گوشی تاشدنی ایکس فولد ۳ دارای حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد بود.

البته مشخص نیست که آیا این سنسور در کدام قسمت نمایشگر ادغام خواهد شد. در حال حاضر، اطلاعات دقیقی از تفاوت‌ مدل‌های ایکس فولد ۳ و ایکس فولد ۳ پرو در دست نیست. هرچند این احتمال وجود دارد که نسخه‌ی پرو از کانفیگ بالاتری مانند ۲۴ گیگابایت رم و یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی بهره ببرد. نمونه‌ی استاندارد هم می‌تواند تا ۱۶ گیگابایت رم و یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی داشته باشد.

این افشاگر اضافه می‌کند که جدیدترین گوشی ویوو می‌تواند به پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ مجهز شود. با توجه به اینکه ویوو ایکس فولد ۲ از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۲ برخوردار است، این موضوع تعجب‌آور نخواهد بود. جزئیات دقیق دیگری در رابطه با قیمت گوشی تاشدنی ویوو در دست نیست.

227227

نشر مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، هدفم این است که با ارائه محتواهایی مبتنی بر تحقیقات علمی، شما را در مسیر سلامتی بهتر همراهی کنم و بهترین روش‌ها و راهکارها را به شما معرفی کنم.
دکمه بازگشت به بالا