تساوی ازبکستان و سوریه به نفع استرالیا/ VAR گل حصار را نپذیرفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های ملی فوتبال ازبکستان و سوریه در دومین دیدار گروه B شامگاه شنبه ۲۳ دی و در ورزشگاه جاسم بن حمد با قضاوت احمد ابوبکر الکف رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب ازبکستان: اوتکر یوسوپف، خوسانف، اشمورادوف، رستمجون آشورماتوف، علیجونوف (۴۵- نصرالوف)، اودیلون خامروبکوف، اتابک شکوروف، سایفیف، خوژیمات ارکینوف (۴۵- فیض الایف)، جلال الدین ماشاریپوف (۷۳- ایگور سرگئیف) و اوستون اورونوف (۹۰- عزیزبک تورگونبائف)

ترکیب سوریه: احمد مدنیه، عبدالرحمن ویس، اوسو، کروما، ال آیان، ال اسد (۷۰- یوسف)، الیاس، ازکوئیل هام، رمضان، صباغ (۷۰- خریبین) حصار

تساوی ازبکستان و سوریه به نفع استرالیا/ VAR گل حصار را نپذیرفت

شروع هجومی ازبکستان

بازیکنان تیم ملی فوتبال ازبکستان مطابق انتظار بازی را نسبت به حریف خود هجومی تر آغاز کردند و در همان دقیق اول بازی شوت پای راست اودیلون خامروبکوف از سمت چپ دروازه سوریه راهی اوت شد.

تلاش‌های بی حاصل ابراهیم حصار برای گلزنی

سوری‌ها خیلی زود به بازی برگشتند و ابراهیم حصار در دقیقه ۵ بازی در محوطه جریمه ازبکستان صاحب توپ شد و اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ او توسط مدافعان ازبکستانی دفع شد.

ابراهیم حصار در همان دقایق ابتدایی بازی تلاش‌های بسیاری از خود نشان داد تا بتواند گلزنی کند اما ضربه این بازیکن در دقیقه ۱۱ با اختلاف زیاد از بالای دروازه ازبکستان به بیرون رفت تا او در دومین تلاش خود برای باز کردن قفل دروازه ازبکستان ناکام بماند.

پس از چند حمله سوریه، ازبکستان توسط خوژیمات ارکینوف در دقیقه ۲۰ صاحب موقعیت شد و او به کمک خوسانف به سمت دروازه سوریه نزدیک شد اما شوت ارکینوف به شکلی خطرناک از کنار دروازه سوریه به بیرون رفت.

تساوی ازبکستان و سوریه به نفع استرالیا/ VAR گل حصار را نپذیرفت

کارت زرد برای بازیکن سوریه

محمد ال اسد به دلیل خطا بر روی بازیکن ازبکستان در دقیقه ۳۱ از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول عبدالرحمن رمضان از بیرون محوطه جریمه و با پای راست اقدام به شوت‌زنی کرد اما توپ او راهی به سمت دروازه ازبکستان نداشت و از کنار دروازه به بیرون رفت.

دو تغییر برای ازبکستان در شروع نیمه دوم

«سرچکو کاتانچ» سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان در ابتدای نیمه دوم دو تغییر در ترکیب تیم خود به وجود آورد و نصرالوف و فیض الایف به ترتیب جایگزین علیجونوف و ارکینوف شدند.

کارت زرد برای بازیکن ازبکستان

خوسانف به دلیل خطا بر روی بازیکن سوریه در دقیقه ۵۵ از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

گل سوریه توسط VAR رد شد

در دقیقه ۷۷ بازی تیم سوریه صاحب موقعیت شد و ابراهیم حصار در موقعیتی تک به تک با دروازه بان توانست دروازه ازبکستان را باز کند اما داور گل او را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد و پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدئویی هم تأثیری در تصمیم داور نگذاشت.

با کسب این تساوی استرالیا با ۳ امتیاز در صدر جدول گروه B قرار گرفت و تیم‌های ازبکستان و سوریه هم هرکدام با یک امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم ایستادند و تیم هند هم بدون امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

دکمه بازگشت به بالا