اوسمار بهترین گزینه بود/ کادر فنی پرسپولیس باید تقویت شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، پس از جدایی یحیی گل محمدی از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس، مدیران این باشگاه پس از سه دور مذاکره با برانکو ایوانکوویچ نتوانستند نظر این مربی را برای حضور مجدد روی نیمکت پرسپولیس جلب کنند و او ترجیح داد در مقطع فعلی عهده دار این تیم پر هوادار تهرانی نشود. پس از عدم حضور برانکو، پرسپولیسی‌ها با دو گزینه دیگر وارد مذاکره شدند و در پایان به دلیل آنچه که قیمت بالای سایر مربیان عنوان کردند، «اوسمار لاس ویرا» دستیار برزیلی گل محمدی را به عنوان جانشین وی انتخاب و معرفی کردند.

غلامرضا فتح آبادی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس اظهار داشت: من از کادر مدیریتی باشگاه بابت طلف کردن زمان گلایه مند هستم، رضا درویش و سایر مدیران پرسپولیس نباید فقط منتظر برانکو ایوانکوویچ می‌مانند زیرا این مربی با شگردی که به کار برد توانست مشکل حضور خود در ایران را حل کند تا اگر خواست در آینده به کشورمان سفر داشته باشد بدون مشکل در تردد باشد. او از همان اول هم نمی‌خواست هدایت پرسپولیس را بر عهده بگیرد اما با صحبت‌هایی که انجام می‌داد مدیران و هواداران پرسپولیس را دو دل می‌کرد.

او ادامه داد: در مقطع فعلی اوسمار بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس بود، این مربی درست است که سابقه آنچنانی نداشته اما در طی ۵/‏‬ ۱ سال اخیر او در کنار تیم و از همه مهم‌تر دستیار اول یحیی گل محمدی بوده و توانسته شناخت بسیار خوبی از بازیکنان داشته باشد. حتی اگر دقت کرده باشید گل محمدی در دیدارهای مختلف زمانی که می‌خواست سیستم بازی تیم خود را تغییر دهد از اوسمار مشورت می‌گرفت و خود گل محمدی به او اعتماد زیادی داشت.

کارشناس فوتبال افزود: اکنون زمان حمایت از این مربی توسط، بازیکنان، مدیریت و هواداران است، همچنین باید کادر فنی او تقویت شود. خدا را شکر که سید جلال حسینی به سایر نفرات کادر فنی اضافه شد و امیدوارم حسین عبدی هم به تیم ملحق شود. عبدی از بزرگان پرسپولیس است و در تیم‌های پایه هم توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. کادر فنی پرسپولیس تقویت شود اوسمار می‌تواند در تیم نتایج خوبی کسب کند و نباید با شکست در یک بازی تدارکاتی هجمه‌ها علیه او افزایش یابد.

فتح آبادی تصریح کرد: خرید عیسی آل کثیر بسیار خوب و برای پرسپولیس سودمند است. زوج او و شهاب زاهدی می‌تواند یکی از بهترین خط حمله‌ها را در لیگ تشکیل دهد. زاهدی توانایی بالایی در ضربات سر دارد و از طرفی آل کثیر هم در محوطه جریمه یک تمام کننده حرفه است و به نظرم این دو مهاجم می‌توانند کمبود گلزنی در پرسپولیس را بهبود ببخشند. «عبدالکریم حسن» مدافع چپ توانمندی است که می تواند در خط دفاع و همچنین بخش هجومی به تیم کمک کند.

او در خصوص نقطه ضعف پرسپولیس گفت: با جدایی میلاد سرلک اکنون به نظرم نبود یک هافبک دفاعی در تیم حس می شود. مسعود ریگی عملکرد خوبی داشته اما باید یک نفر در کنار او حضور داشته باشد تا سروش رفیعی بتواند تمرکز خود را در بخش هجومی افزایش دهد. یک دروازه بان خوب هم اگر به تیم اضافه شود به نظرم شاهد یکی از کامل ترین تیم های حاضر در لیگ خواهیم بود.

دکمه بازگشت به بالا