افزایش شمار زخمی‌های اسرائیلی در حملات مقاومت؛ سران صهیونیست جلسه اضطراری برگزار کردند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله روز، رسانه‌های فلسطینی، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه)، از فعال شدن آژیرهای خطر در اراضی اشغالی فلسطین به دنبال حمله راکتی گروه‌های مقاومت خبر دادند.

گروههای مقاومت فلسطین امروز بیش از ۲۰ راکت به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در اطراف نوار غزه شلیک کردند که سامانه گنبد آهنین باز هم نتوانست همه راکتها را رهگیری کند و بخشی از راکتها به منازل صهیونیستهای اشغالگر در شهرک «سدیروت» اصابت کرد و باعث آتش‌سوزی شده است.

شبکه خبری العالم به نقل از مرکز پزشکی «بارزیلای» واقع در فلسطین اشغالی گزارش داد که به دنبال شلیک این راکتها، هفت شهرک‌نشین اسرائیلی زخمی شده‌اند که وضعیت یکی از آنان بسیار وخیم گزارش شده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم گفت که ۲۲ راکت از غزه به سمت اراضی اشغالی فلسطین شلیک شده که چهار راکت، رهگیری شده است. این مسئول صهیونیست مطابق معمول مدعی شد که ۱۶ راکت دیگر در مناطق غیر مسکونی اصابت کرده است، ولی تصاویری که منتشر شده نشان می‌دهد، منازل بسیاری از صهیونیستها در پی این حملات، آسیب دیده و تخریب ده است.

پس از این حملات که در واکنش به شهادت خضر عدنان از رهبران و مبارزان فلسطینی صورت گرفت، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به همراه وزیر جنگ، رئیس ستاد مشترک ارتش، معاون رئیس شاباک، مشاور نظامی نخست وزیر و شماری از فرماندهان صهیونیست جلسه‌ اضطراری برای ارزیابی این حملات برگزار کردند.

کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد که یک خانه در سدیروت به طور کامل در پی این حمله ویران شده است. همزمان با این گزارش برخی دیگر از منابع گزارش دادند که سه خانه در سدیروت ویران شده که یکی از آن‌ها در حال ساخت بوده است.

مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد که این حمله در پاسخ اولیه به شهادت «خضر عدنان» عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین انجام شده است. گروههای مقاومت تأکید کردند که به هر گونه حماقتی از سوی این رژیم پاسخ خواهند داد (جزئیات بیشتر).

تصاویر و فیلمهای زیر هم از حجم خسارات و وضعیتی منتشر شده است که شهرک صهیونیستی سدیروت و سایر شهرکهای اسرائیلی اطراف نوار غزه دارند:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پایان پیام/./ ت 1525

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دکمه بازگشت به بالا