ایرانی کسب و کارجامعه و خانواده

عبارت many attempts در تلگرام به چه معنی است؟

رفع مشکل Too Many Attempts تلگرام

تلگرام به عنوان یکی از پر مخاطب ترین پیام رسان های موبایلی در میان ایرانیان شناخته می شود و دانلود گراف مسنجر به همین دیلیل افزایش یافته است. در چند سال گذشته به دنبال وجود حاشیه های گسترده پیرامون عدم نظارت کافی بر روی این پیام رسان و همچنین عدم همکاری مالکین تلگرام برای ارائه سرور های درون مرزی به ایران دولت ایران تصمیم به فیلتر نمودن این برنامه موبایلی گرفت تا با این کار بتواند به نحوی دسترسی مردم را به آن قطع و یا با مشکل رو به رو کند.

پس از اعمال محدودیت ها بر روی تلگرام در صورتی که شما از اکانت تلگرام خود بدون پشتوانه (قرار داشتن تلگرام  فعال بر روی سیستم کامپیوتری ، مرورگر کامپیوتر و یا گوشی موبایلی دیگر) خارج شوید کد فعال سازی ۵ رقمی تلگرام که برای تایید هویت مالک به شماره سیمکارت ارائه شده در برنامه ارسال می شود به دست شما نخواهد رسید و عملا دسترسی شما به تمامی اطلاعاتی که در تلگرام خود داشتید قطع خواهد شد.

در صورتی که تعداد درخواست های بسیاری برای فعال سازی اکانت تلگرام خود ارسال نموده ولی موفق به ورود در آن نشوید با با پیغام Too Many Attempts از جانب تلگرام رو به رو خواهید شد که به شما اطلاع میدهد که تعداد دفعات بسیاری برای ورود به اکانت تلاش ناموفق داشته اید و می بایست برای مدتی صبر نمایید و مجددا اقدام نمایید. برای حل این مشکل که مطمئنا یکی از اصلی ترین مشکلات دارندگان اکانت تلگرام می باشد تصمیم گرفتیم تا امروز و در یکی دیگر از مجموعه مقالات آموزشی وب سایت بایت گیت در رابطه با رفع مشکل Too many attempts تلگرام به شما عزیزان اطلاعات جامع و کاملی را ارائه نماییم از این رو پیشنهاد میکنیم که تا انتها با ما همراه باشید.

چگونه خطای Too many Attempts را رفع نماییم؟

شاید تا ماه پیش یکی از راه کارهای ساده ای که به کمک آن می توانستید مجددا به اکانت تلگرام خود دسترسی داشته باشید استفاده از دو پوسته غیر رسمی هاتگرام و طلاگرام بود ، با توجه به اینکه این دو برنامه به نحوی توسط دولت مورد حمایت قرار گرفته اند دسترسی آنها به اکانتهای تلگرام با محدودیت خاصی رو به رو نبوده و می توانستید به راحتی شماره خود را در آنها وارد و پس از رسیدن پیامک کد تایید از جانب تلگرام به واسطه طلاگرام و یا هاتگرام وارد اکانت تلگرام خود شوید اما در اردیبهشت ماه سال ۹۸ گوگل به طور رسمی هر دو برنامه را از روی گوشی های اندرویدی حذف و اجازه نصب مجدد آن به صاحبان گوشی های اندرویدی را نیز نداد.

دلیلی که گوگل برای این اقدام ضربتی و بدون اطلاع قبلی خود ارائه نموده است مبنی بر آن است که این برنامه به عنوان برنامه های ویروسی و جاسوسی از جانب ربات های تجزیه و تحلیل کننده گوگل شناسایی شده اند و این کمپانی برای محافظت از اطلاعات کاربران خود نسبت به این اقدام عمل نموده است.

اما حالا با حذف دو برنامه طلاگرام و هاتگرام چگونه می توان نسبت به رفع مشکل Too many attempts تلگرام اقدام نمود؟ در ادامه به بررسی راه های مختلفی که می توان به کمک آن خطای Too Many Attempts  رو رفع نمود خواهیم پرداخت با ما تا انتها همراه باشید.

در ابتدای آموزش بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای رفع مشکل Too many attempts تلگرام بهتر است ابتدا نسبت به نصب نسخه های رسمی تلگرام و تلگرام ایکس اقدام نمایید تا با امنیت بالای این دو برنامه بتوانید به اکانت تلگرام خود مجددا دسترسی داشته باشید.

راهکار اول رفع این مشکل

در صورتی که به طور معمول موفق به دریافت کد تایید تلگرام نشدید بهتر است این روش که توسط چندین سیمکارت توسط ما نیز تست شده است اقدام نمایید. برای شروع ابتدا یک برنامه کلون یا کپی کننده مانند پارالل اسپیس را نصب و اجرا نمایید، برنامه تلگرام را کلون نموده و آنرا درون نرم افزار پارالل باز کنید.

در ادامه شماره خود را وارد نمایید و صبر کنید تا کد تایید به دستتان برسد، در صورتی که طی زمان در نظر گرفته شده توسط تلگرام پیامی برای شما ارسال نشود از جانب تلگرام به طور تلفنی با شما تماس گرته و و تلفنی سخن گو نسبت به اعلام کد مربوط به شما به طور شفاهی اقدام می نماید و شما می توانید با استفاده از همان کد وارد اکانت تلگرام خود شوید.

راهکار دوم رفع این مشکل

در این روش می توانید یک شماره مجازی به صورت رایگان و یا پولی تهیه نموده و اکانت تلگرام خود را به کمک شماره مجازی صادره از کشور های خارجی فعال نمایید. پس از اینکه اکانت شما فعال شد با استفاده از امکان تغییر شماره همراه که در تلگرام به تازگی اضافه شده است می توانید شماره مجازی خود را با شماره واقعی خود که اطلاعاتتان بر روی آن قرار داشته است تعویض نمایید.

رفع مشکل Too many attempts تلگرام ویندوز

طبق تست های به عمل آمده توسط تیم فنی بایت گیت در صورتی که قصد داشته باشید تا تلگرام خود را بر روی دسکتاپ ویندوزتان فعال نمایید می بایست از ابزار تغییر دهنده IP استفاده نمایید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان به سرور های تلگرام متصل شده و کد تایید ورود خود را دریافت نمایید.

در صورتی که با استفاده از این روش نتوانستید وارد اکانت تلگرام خود شوید لازم است تا یکبار طبق آنچه که در بالاتر گفته شد وارد اکانت تلگرام گوشی خود شده و پس از ورود مجددا درخواست ارائه کد فعال سازی تلگرام ویندوز خود را ارسال نمایید، در این صورت کد به تلگرام گوشی شما ارسال شده و می توانید از آن برای بازگشایی نسخه ویندوز تلگرام نیز استفاده نمایید.

نکات مهم در رفع مشکل Too many attempts تلگرام

در هر یک از روش هایی که برای رفع مشکل Too many attempts تلگرام در این آموزش به شما عزیزان گفته شد لازم است تا حتما از اینترنتی پر سرعت در کنار ابزار تغییر دهنده IP بدون قطعی استفاده نمایید تا بتوانید به خوبی از این آموزش بازدهی لازمه را به دست آورید.

در صورتی که بیش طی تلاش های مکرر موفق به دریافت کد نشدید بهتر است بیش از ۳ بار درخواست نداده و چند ساعت بعد و یا فردا مجددا نسبت به دریافت کد ورودی اقدام نمایید. همچنین در صورتی که وارد تلگرام خود شدید سعی کنید بلافاصله نسبت به ایجاد و دریافت پشتیبان از اطلاعات خود اقدام نمایید و پس از قابلیت قرار دادن پسورد بر روی اکانت تلگرام گوشی و یا سیستم خود به جای خروج از آن استفاده نمایید.

تلگرام با معرفی قابلیت های جدید و بهره مندی از امنیت مناسب، همواره در بین بسیاری از کاربران محبوب بوده است. اما ممکن است هنگامی که قصد استفاده از تلگرام را دارید، با ارور های مختلفی 🛑 رو به رو شوید. امروز در انزل وب قصد داریم تا نحوه رفع مشکل ارور Too Many Communities ، Attempts و Tries در تلگرام را به شما آموزش دهیم.

حل مشکل پیغام Too Many Communities تلگرام

How to Fix Too Many Communities , Try Again Later Error in Telegram

ارور هایی مانند Too Many Communities معمولا در زمان لاگین کردن (Login) به برنامه ظاهر می شوند. محدودیت های ایجاد شده در واقع برای حفظ امنیت اکانت شما می باشد. برای رفع این مشکل، مهم است که علت این ارور را بدانید. در ادامه ضمن معرفی دلایل بروز آن، راه های رفع مشکل را هم بررسی می کنیم.

معنی و علت بروز پیغام Too Many Communities در تلگرام چیست؟

ارور Too Many Communities تلگرام و چنین خطا ها و محدودیت های در زمان لاگین کردن تلگرام، عمدتا به دلیل تلاش بیش از حد برای وارد شدن به اکانت وارد می شوند. همچنین در موارد دیگر استفاده از برنامه های تغییر دهنده آیپی، برنامه های غیر رسمی، استفاده از دستگاه های متعدد نیز می تواند باعث بروز این ارور باشد. به عبارت دیگر می توان گفت که این محدودیت ها زمانی اعمال می شوند که شما در تلگرام اقدامات زیادی برای ورود انجام دهید که سیستم آن ها را مشکوک می داند.

نکته قابل توجه این است که در نتیجه رفتار های ذکر شده، شماره تلفن شما به طور موقت مسدود می شود و این موضوع شامل آیپی شما نمی شود. بنابراین برای بازگرداندن دسترسی به اکانت، مهم است که فعالیت های مشکوک برای تلگرام را متوقف کنید. دلایل دیگری نیز وجود دارد که بررسی خواهیم کرد.

روش رفع مشکل پیغام Too Many Attempts در تلگرام

به طور کلی برای رفع ارور Too Many Tries در تلگرام معمولا با مسدود شدن اکانت شما، باید مدت زمانی را صبر کرده و اقدام به لاگین نکنید. این زمان متغیر است و گاهی اوقات تا ۲۴ ساعت طول می کشد. مشکل اکثر کاربران بعد از گذشت ۲۴ تا ۴۸ ساعت برطرف می شود. فراموش نکنید که صبر نکردن و تکرار بیشتر ممکن است باعث بدتر شدن مشکل شود.

 7 روش رفع ارور Too Many Communities Attempts و Tries تلگرام

همینطور آیا کد فعالسازی را دریافت نمی کنید؟ پیشنهاد می کنیم مطلب دلیل و حل مشکل عدم ثبت نام و ورود تلگرام را هم مطالعه نمایید.

عدم وارد کردن کد صحیح برای رفع مشکل Too Many Communities در تلگرام

برای تایید هویت، یک کد امنیتی برای شما ارسال می شود. مدت زمان استفاده از این کد نیز محدود می باشد. اگر به طور مکرر از آن با تاخیر استفاده کنید و یا دفعات زیادی را به اشتباه وارد کنید، حساب شما موقتا مسدود می شود و با ارور و مشکل تلگرام Too Many Tries مواجه می شوید.

ارور Too Many Communities در تلگرام به دلیل اسپم کردن

در ادامه دلایل ارور Too Many Attempts در تلگرام، اگر در مدت زمان کوتاهی پیام های زیادی را پشت سر هم به یک گیرنده ارسال کنید، ممکن است حساب شما مسدود شود. به طور مثال ارسال بیش از ۲۰ پیام به یک گیرنده در عرض ۱ دقیقه از نظر تلگرام اسپم شناخته شده و غیر قابل قبول است.

رفع رفع خطای Too Many Communities در تلگرام بر اثر ریپورت شدن

اگر کاربران زیادی اکانت شما را دهند، تلگرام ممکن است موقتا اکانت شما را مسدود کند. معمولا پیام دادن بیش از حد می تواند باعث شکایت کاربران شود. برای رفع مشکل بیش از اندازه تلاش کردی تلگرام هم تنها باید صبر کنید. برای بار اول ممکن است کمتر از یک هفته مسدود شوید اما در تکرار مورد مشابه، ممکن است اکانت برای همیشه مسدود شود.

رفع مشکل پیغام Too Many Attempts در تلگرام بر اثر وارد کردن اشتباه رمز

سازندگان تلگرام در تلاش برای افزایش امنیت اکانت و برنامه هستند. برای این که شخصی نتواند رمز اکانت شما را تشخیص دهد، مجاز است فقط ۵ بار آن را بنویسد. در غیر اینصورت و وارد کردن اشتباه، اکانت موقتا مسدود می شود. این ارور در دسکتاپ معمولا با پیام Limit exceeded. Please tries again later نمایش داده می شود. برای رفع خطای Too Many Communities در تلگرام معمولا باید مدت زمانی (معمولا ۱۰ دقیقه) صبر کرده و محدد رمز را با دقت وارد کنید. البته اگر انسداد برطرف نشد، باید به اطلاع دهید.

چرا نمیتونم وارد تلگرام بشم؟ استفاده از تغییر دهنده آیپی برای رفع ارور تلگرام Too Many Attempts

در برخی از موارد ارور Too Many Communities در تلگرام ممکن است استفاده از تلگرام در برخی از کشور ها محدود شده باشد. در این موارد برای رفع مشکل کافیست تا از برنامه های تغیر دهنده آیپی استفاده کنید.

استفاده از شماره دیگر برای حل پیغام Too Many Attempts تلگرام

در زمانی که اکانت شما مسدود است و با ارور Limit Exceeded در تلگرام مواجه هستید، می توانید با کمک یک شماره دیگر روی گوشی خود وارد تلگرام شوید. البته می توانید با تغییر شماره تلگرام به همان شماره سابق خود، مشکل را برطرف کنید.

در پایان برای مطالعه بیشتر، مطالعه مطلب ۲ روش رفع ارور Phone Number Flood و را هم فراموش نکنید.

منبع: سایت رسمی تلگرام

دکمه بازگشت به بالا