فرهنگ و هنرایرانی کسب و کار

پکیج کامل تجربی حرف آخر

پکیج کامل تجربی حرف آخر برای دانش آموزان نظام جدید به دو منظور تشریحی و کنکوری توسط بهترین اساتید کشور با روش های منحصر بفرد و جدید تدریس شده است. حرف آخر برای اولین بار در تاریخ آموزش کشور تمامی دروس را به روش های مفهومی و بصری تدریس کرده است. این روش ها کمک میکند داوطلبان و دانش آموزان نیازی به حفظ کردن مطالب کتاب نداشته باشند که در این پست به تشریح کلیه دروس خواهیم پرداخت.

پکیج کامل تجربی حرف آخر برای دوره نظام جدید

پکیج کامل تجربی حرف آخر برای دوره نظام جدید با روش های نوین و به روز آموزشی به صورت عالی تدریس شده است. درپست و مقالات قبلی در مورد ویژگی های آموزشی و کنکوری حرف آخر صحبت و توضیح داده ایم. فقط به چند نکته به صورت کلی اشاره میکنیم. روش های نوین آموزشی و بکارگیری روش پویانمایی با موسسه حرف آخر پا به عرصه آموزش کشور گذاشت.

همه موارد درسی با روش کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است که با این روش نیازی به حفظ کردن مطالب درسی نیست. ویژگی عالی پکیج کامل تجربی حرف آخر، زمان مناسب تدریس است. برخلاف سایر منابع درسی و کنکوری در بازار کنکور، پکیج های آموزشی و کنکوری حرف آخر دارای زمان مناسب و متناسب با برنامه و انرژی دانش آموزان و داوطلبان کنکور است.

پکیج کامل تجربی دروس تخصصی

زیست حرف آخر

زیست حرف آخر برای دوره نظام جدید بسیار جالب و عالی با روش سه بعدی تدریس شده است. اساتید زیست شناسی حرف آخر( استاد شعبانی، استاد شاکری و استاد هومن روان) با بهره گیره از روش پویا نمایی یک آزمایشگاه زیست شناسی برای دانش آموزان رشته تجربی ایجاد کرده اند تا داوطلبان عزیز مجبور به حفظ کردن مطالب درسی نباشید و به صورت کاملا مفهومی و شهودی مطالب را دنبال کنند.

در تمامی پکیج های زیست حرف آخر درسنامه به صورت کامل تتشریح و تدریس میشود و سپس تست های کنکوری و تالیفی تشریح و تحلیل میشوند. همچنین هر کدام از پکیج های زیست دارای کتاب کار جهت تمرین و جزوه الگو تا رتبه میباشند که با وجود این جزوه نیاز به خلاصه نویسی و نکته برداری نیست.

ریاضی حرف آخر

 ریاضی حرف آخر در پکیج کامل تجربی برای دانش آموزان نظام جدید توسط استاد بی نظیر ریاضی کشور، استاد منتظری تدریس شده است. استاد منتظری در تدریس ریاضی از روش الگو یا راهکارهای ساده استفاده میکند که با وجود این الگوها نیازی به حفظ کردن و استفاده از فرمولهای متععد و خسته کننده ریاضی نیست.

اولین بار است که در آموزش ریاضی در کشور از روش مفهومی استفاده میشود و مبدع این روش استاد منتظری است. در همه روش سنتی دانش آموزان و داوطلبان کنکور مجبور به حفظ فرمول هستند اما تدریس استاد منتظری مطالعه و خواندن ریاضی را مثل آب خوردن راحت کرده است.

شیمی حرف آخر

شیمی حرف آخر توسط دکتر شیروانی مدرس برتر ریاضی کشور تدریس شده است. روش ها و راهکارهای دکتر شیروانی برای تدریس شیمی واقعا فوق العاده  و بی نظیراست. همین روش های بود که به دانش آموزان حرف آخر در کنکور ۹۷ کمک کرد شیمی را بالای ۸۰ بزنند.

دکتر شیروانی نیز به سبک استاد منتظری، شیمی را به صورت الگو محور و مفهومی و شهودی تدریس کرده است. الگوهای بکار برده شده در بخش مسایل شیمی کمک میکند در کمتر از یک دقیقه سخت ترین تست ها را بزنید. ویژگی دیگر شیمی حرف آخر زمان مناسب و کم تدریس است با این مجموعه میتوانید در کمترین زمان ممکن کل شیمی را مطالعه کنید.

 فیزیک حرف آخر

استاد کامیار با روش های عالی و کوتاه تمامی فیزیک نظام جدید را به زیبای و شیرینی تدریس کرده است. به طوری که ضعیف ترین دانش آموزان توانسته اند با این مجموعه پیشرفت چشمگیر و عالی داشته باشند و برای همیشه حرف آخری باقی بمانند. راهکارهای ساده و کوتاه استاد کامیار در فیزیک فهم و آموزش این درس را خیلی ساده و راحت کرده است. به شما داوطلبان عزیز اطمینان میدهم که با این مجموعه میتوانید درصد عالی فیزیک کنکور کسب کنید.

پکیج کامل تجربی دروس عمومی

دین و زندگی حرف آخر

دانش آموزان به خوبی با تدریس استاد یوسفیانپور آشنا هستند. دوستانی که پکیج دین و زندگی استاد را تهیه کرده باشند بی شک و مطمئنا بالای ۸۰ در کنکور سراسری زدند و این بخاطر تدریس عالی و بی نظیر استاد یوسفیانپور است که کل دین و زندگی را به صورت مفهومی در زمان مناسب تدریس کرده است. به جرات میتوان گفت که با این پکیج یکبار برای همیشه میتوانید درصد بالای در دین و زندگی کنکور سراسری کسب کرد.

عربی حرف آخر

عربی حرف اخر را استاد بی نظیر عربی کشور، استاد محمد واعظی تدریس کرده است. شیوه تدریس استاد واعظی منحصربفرد و عالی است که با نقشه راه، تدریس شیرین و جذاب، انرژی عالی و تکنیک های بی نظیر باعث شده که داوطلبان و دانش آموزان کنکوری با پکیج عربی حرف آخر درصد بالای در کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی کسب کنند. تکنیک استاد واعظی تدریس جامع عربی براساس نقشه را در کمترین زمان است. عربی جامع حرف آخر جزء عالی ترین و جذاب ترین پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر است.

ادبیات حرف آخر

استاد محسن منتظری ادبیات را به صورت مبحثی و در پنج مبحث به صورت مفهومی و با زبان بسیار ساده و شیوا تدریس کرده است. راهکارهای ساده و کوتاه، کد گذاری، آموزش در قالب داستان و مباحث شیرین از ویژگی ادبیات حرف آخر است. بخش های ادبیات به شرح ذیل است.

زبان انگلیسی حرف آخر

ویژگی بارز زبان حرف آخر استفاده از روش های جدید آموزش زبان برای یادگیری سریع و جلوگیری فراموش کردن لغات است. استاد محمودی با تصویر، کدینگ و در قالب داستان کلیه لغات را تدریس کرده است و در بخش گرامر و درک مطلب نیز با راهکارهای ساده و کوتاه اما جالب گرامر را تدریس کرده است که بی شک با یک بار مطالعه غیر ممکن است فراموش شود.

مشاوره تخصصی حرف آخر

بخشی از خدمات حرف آخر برای دانش آموزان این مجموعه، ارائه مشاوره و خدمات تحصیلی است. برنامه ریزی پکیج های آموزشی، توسط اساتید مجموعه صورت گرفته و دانش آموزانی که اقدام به تهیه پکیج ها میکنند از برنامه ریزی و خدمات مشاوره تحصیلی رایگان بهره مند خواهند شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت حرف آخر مراجعه کنید.

منبع: Harfehakhar.com

دکمه بازگشت به بالا