جامعه و خانوادهایرانی کسب و کار

لیست قیمت اجاره خودرو سعادت رنت

اجاره خودرو در تهران

چرا برای اجاره خودرو لوکس در تهران بدون راننده، ما را انتخاب کنید؟

مجموعه ما یکی از اولین موسسات ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران ، فعالیت خود را از دهه ۸۰ شمسی آغاز کرد و با داشتن سال ها تجربه در ارائه خدمات کرایه اتومبیل، یکی از مورد اعتمادترین و شناخته شده ترین مراکز برای اجاره انواع خودرو می باشد. شرکت ما دارای ناوگان متنوعی مشتمل بر انواع خودرو های ایرانی و خارجی می باشد.

اجاره خودرو لوکس در تهران یکی از مواردی است که امروزه بسیار به چشم می خورد، بسیاری از انسان ها صرفا برای شو آف یا حضور در یک مجلس خاص به اجاره ساعتی خودرو در تهران یا در شهرهای دیگر می پردازند، با این کار هم می توانند تنوع ایجاد کنند و هم این که پرستیژ خود را حفظ کنند، اگر شما هم جز کسانی هستید که قصد اجاره ماشین لوکس دارد اما نمی داند باید به کدام یک از موسسات مراجعه کند ما به شما موسسه خود را پیشنهاد می کنیم، خدماتی که این موسسه ارائه می دهد می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد، در ادامه هر آن چه که باید در این باره بدانید را به شما خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

چه زمانی بهتر است از خودروهای اجاره ای استفاده کرد؟

در رابطه با این که چه زمانی بهتر است از خودروهای اجاره ای استفاده کنیم باید بگوئیم که بسته به موقعیت شخص، سلیقه و نیاز او دارد اما با این حال بهترین زمان برای اجاره ماشین تهران عبارتند از:

    اجاره برای سفرهای شهری یا بین شهری

خرید ماشین های لوکس به علت بالا بودن قیمت آن ها برای هر کسی امکان پذیر نیست از همین رو بسیاری از افراد برای مسافرت های بین شهری یا شهری از ماشین های اجاره ای استفاده می کنند، در واقع آن ها برای این که یک سفر خوب و با لذت تجربه کنند خودروی مورد نظر خود را اجاره می کنند.

    اجاره برای سفرهای آفرود و کوهستانی

از دیگر زمان هایی که بهتر است از خودروهای اجاره ای استفاده کرد سفرهای آفرودی و کوهستانی است، عموم مردم ماشین های سواری معمولی دارند که برای سفرهای کوهستانی مناسب نیست از همین رو با اجاره ساعتی ماشین در تهران می توان به تمام نقاط کوهستانی سفر کرد.

    قرارهای کاری

حتما برای شما هم پیش آمده که یک قرار کاری مهم داشته باشید اما ماشینی که متناسب با پرستیژ کاری شما باشد در دسترس نداشته باشید، اما جای نگرانی نیست چرا که با اجاره خودرو به راحتی می توانید به هدف خود برسید و بیش از پیش تاثیرگذار باشید.

    مهمان های خارجی

اجاره خودرو برای مهمان های خارجی برای آن دسته از کسانی است که با خارج از ایران همکاری دارند، این افراد برای آن که کار خود را بهتر پیش ببرند زمانی که مهمانان خارجی به ایران سفر می کنند به اجاره ی خودرو تهران می پردازند.

    در حال تعمیر بودن ماشین شخصی

گاهی خودروی شخصی دچار مشکلاتی می شود که تعمیر آن ها زمان زیادی لازم دارد اما شما به دلایل مختلف به ماشین نیاز ضروری دارید به همین دلیل به خودروهای اجاره ای را انتخاب می کنید، این انتخاب نباید صرفا ماشین های آن چنان لوکس باشد بلکه در موسسه رنتینال می توانید هر ماشینی را با هر میزان هزینه ای که دارید انتخاب کنید.

اجاره خودرو تهران چه کاربردی دارد ؟

  • ممکن است قصد سفر دسته جمعی با خانواده یا دوستان را داشته باشید و به دلیل کمبود وسیله نقلیه شخصی، مایل باشید یک خودرو بدون راننده در اختیار داشته باشید.
  • ممکن است خودروی شخصی شما به دلیل خرابی غیر قابل استفاده شده و تا زمان تعمیر آن قصد اجاره ماشین داشته باشید.
  • ممکن است صاحب خودرویی لوکس باشید، اما به دلیل ایجاد سانحه و تصادف، موقتا نتوانید از آن استفاده کنید.
  • می توانید تا زمان انجام کامل تعمیرات خودروی شخصی یک اتومبیل لوکس و رده بالا را از مجموعه رنتینال کرایه کنید.
  • شاید هم اتومبیل جدیدی خریداری کرده اید ولی هنوز به دستتان نرسیده است، در این شرایط نیز رنت ماشین یا کرایه خودرو بدون راننده می تواند مشکلاتی که موقتا برای شما پیش آمده را حل و فصل کند.
  • یا زمانی شما شرکتی دارید و میزبان مهمانهای خارج از کشور هستید و نیاز به اجاره خودرو دارید و یا جشن عروسی در بیش دارید و برای ماشین عرو س نیاز به خودرو لوکس دارید کافی است با یک مرکز اجاره خودرو تماس بگیرید و ماشین مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

اجاره خودرو چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

اجاره خودرو چه کاربردی دارد ؟ احتمالا تا به حال برایتان شرایطی پیش آمده است که نیاز به خودرو بدون راننده داشته باشید. ممکن است قصد سفر دسته جمعی با خانواده یا دوستان تان را داشته باشید و به دلیل کمبود وسیله نقلیه شخصی، مایل باشید یک خودرو بدون راننده در اختیار داشته باشید.

ممکن است خودروی شخصی شما به دلیل خرابی غیر قابل استفاده شده و تا زمان تعمیر آن قصد اجاره ماشین داشته باشید. حتی ممکن است صاحب خودرویی لوکس باشید، اما به دلیل ایجاد سانحه و تصادف، موقتا نتوانید از آن استفاده کنید. شاید هم اتومبیل جدیدی خریداری کرده اید ولی هنوز به دستتان نرسیده است، در این شرایط نیز رنت ماشین ، یا کرایه خودرو می تواند مشکلاتی که موقتا برای شما پیش آمده را حل و فصل کند.

نگاهی دقیق به اجاره خودرو

اجاره خودرو از آن دست اتفاقاتی است که افراد با توجه به شیوه زندگی امروزی ممکن است حداقل برای یک بار هم که شده به ذهن‌شان برسد. اما با توجه به گستردگی نیازها برای کرایه ماشین دلایل زیادی وجود دارد، از طرف دیگر جالب است بدانیم که اجاره ماشین یا رنت اتومبیل چیزی نیست که در سیستم مدرن و امروزی ما شکل گرفته باشد و ما تنها کسانی نیستیم که به سراغ اجاره ماشین می رویم. نزدیک به صد سال است که در کشورهای مختلف صنعت اجاره ماشین جایگاه خودش را دارد. در بسیاری از نقاط جهان حتی استفاده از کرایه خودرو (یا در لفظ خودشان رنت خودرو یا رنت اتومبیل) برای استفاده در زندگی شخصی به اندازه خرید خودرو عادی و طبیعی جلوه می کند.

شاید برای شما هم سوال باشد که ماجرای کرایه اتومبیل از کجا شروع شد. یا اینکه در ایران هم کرایه خودرو اتفاق می‌افتد؟ اصلا چه کسانی باید به سراغ کرایه خودرو در ایران بروند؟ برای جواب این پرسش ها کافی است به سراغ ادامه این مطلب برویم.

سرشکن کردن هزینه ها با کرایه ماشین

تا به حال فکر کرده اید که هزینه های سالیانه نگهداری خودروها تا چه اندازه می‌تواند بالا باشد؟ به پرداخت انواع بیمه، عوارض و معاینه فنی فکر کرده اید؟ میدانستید که ماشین‌های لوکس در ایران شامل پرداخت مالیات می‌شوند؟ آیا شرایط اقتصادی کشور این اجازه را به شما می دهد تا سرمایه در گردش‌تان را تبدیل به خودرو کنید؟ فکر میکنید تا چه اندازه ای بتوانید ریسک استهلاک، تصادف و از دست رفتن همه آن سرمایه را بپذیرید؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که علاقه‌ای به صرف وقت برای خودروتان ندارید، بلکه ترجیح می‌دهید تا نگهداری و عیب‌ یابی خودرو شما به عهده شخص دیگری باشد. خب چه انتخابی بهتر از کرایه اتومبیل ؟ نه فقط رسیدگی‌های سالیانه و ماهیانه دیگر بر دوش شما نیست، بلکه مزیت بزرگتری را تجربه خواهید کرد؛ تنوع ! دست شما برای انتخاب باز است. می‌توانید میان برندها و مدل های خودرو انتخاب‌های گوناگونی را در زمانی کوتاهتر داشته باشید.!

و در نهایت داشتن یک تجربه لوکس، گاهی هر قدر هم که علاقه به برندی از یک خودرو داشته باشیم بازهم تمکن مالی کافی برای خریداری آن را نداریم. اما با امکانپذیر شدن اجاره خودرو شما می‌توانید تجربه ناب سواری با یک خودروی لوکس را داشته باشد.

درواقع با این تفاسیر همانطور که بالاتر گفتیم، هیچ کسی نیست که حداقل یک بار در زندگی اش به کرایه اتومبیل فکر نکرده باشد. تنها تفاوت نوع نیاز و علت تصمیم گیری است. به همین دلیل هم انتخاب موسسه‌ای که دارای تنوع بسیاری در تعداد و مدل خودرو باشد، اهمیت بالایی دارد. موسسه ما امروز با در اختیار داشتن طیف گسترده ای از خودروهای داخلی و خارجی توانسته به خوبی به اقشار مختلف جامعه و نیازهایشان پاسخ بدهد.

اجاره خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد!

هر شخصی در زندگی حداقل یکبار ممکن است به سراغ اجاره اتومبیل برود. در این شرایط ممکن است نیاز داشته باشید تا برای مدتی حتی کم برای انجام امور شخصی و اداری یا شاید حتی برای تفریح به سراغ کرایه خودرو بروید. یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود شما تصمیم به اجاره ماشین بگیرید، داشتن خودروی در اختیار در شهر دیگری است. بیاید فرض کنیم همین امروز با هواپیما از شهری به شهر دیگر می‌روید و چند روزی مهمان آن شهر هستید. برای اینکه در شهر مقصد سفر راحتی را تجربه کنید و به سادگی بتوانید در نواحی مختلف تردد داشته باشید بهترین گزینه پیش رویتان خودرویی خواهد بود که در فرودگاه امام خمینی و حتی مهرآباد به شما تحویل داده می‌شود.

از طرف دیگر گاهی شما قصد سفر دارید ولی صاحب خودروی شخصی نیستید. یا اینکه خودروی شخصی شما مناسب سفر جاده ای  نیست. بنابر این اجاره خودر برای سفر می‎تواند راه حل مناسبی برای مسافرت های بین شهری به نظر برسد.

مجموعه ما مرجعی مطمئن برای اجاره خودرو است

به محض باز کردن صفحه گوگل و نوشتن عبارت اجاره خودرو یا حتی رنت خودرو هزاران صفحه با عناوین مختلف پیش روی شما قرار می گیرد. فرض کنید قرار است برای حداقل یک ماه ماشین اجاره کنید. آیا می شود به سادگی و با اعتماد به تنها یک شماره تلفن این کار را انجام داد؟

مسلما جواب به این سوال خیر خواهد بود. متاسفانه در سال های اخیر همزمان با رشد کسب و کارهای اینترنتی شیادان اینترنتی نیز افزایش داشته اند. به همین دلیل داشتن نماد الکترونیکی جزو شروط اولیه است. همچنین پیشنهاد ما به شما این است که برای انتخاب موسسه کرایه خودرو به سراغ آن هایی بروید که اعتبار و تجربه کافی را در این حیطه دارند. این مجموعه ها اغلب با سال‌ها تجربه و دانشی که در این حوزه به دست آورده اند، با شناسایی نیازها و رفع آن ها می‌کوشند تا تجربه سفری آسوده را برای شما به ارمغان بیاورند.

بنابراین تلاش کنید تا که در هنگام اجاره ماشین به سراغ مجموعه های بروید که ناوگان خودرویی‌شان متنوع و شامل خودروهایی ایرانی و خارج با قیمت هایی مختلف باشد. فراموش نکنید که یکی از مهمترین مواردی که باید در در زمان کرایه ماشین به آن توجه کنید، وجود شفافیت و اطلاع رسانی درست درباره جزئیات قرارداد و روند انجام کار است. در صورت نبود شفافیت در مجموعه رنت ماشین شکلات بسیاری برای هر دو طرف به وجود خواهد آمد.

موسسه کرایه ماشین ما با سالها سابقه خدمات مناسبی را به اشخاص با نیازها و سلایق مختلف با بیش از 74 دستگاه خودرو ارائه می دهد.

تسهیل در روند کرایه خودرو

موسسه ما تسهیل در روند اجاره اتومبیل را از جمله مهمترین ماموریت های خود به عنوان یکی از اولین موسسات کرایه خودرو می‌داند. به همین دلیل تلاش کرده است تا با ارایه طرح های جدید، این روند را برای اقشار و گروه مختلف جامعه آسان تر کند.  به صورتی که اگر خودروی درخواستی شما در مجموعه موجود باشد، در کمتر از 3 ساعت خودرو به شما تحویل می‌شود. همچنین به لحاظ روند اداری تلاش دارد تا کمترین پیچیدگی ممکن در حوزه روند اداری انجام کار برای متقاضی در پیش بیاید.

یکی از نکات قابل توجه انعطاف پذیری مجموعه ما در خصوص ضمانت است. با توجه به ارزش مادی خودروهای موجود در مجموعه دریافت ودیعه نقدی از سوی صاحبان موسسات اجاره خودرو امری طبیعی است. اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور تهیه ودیعه نقدی برای همه افراد ممکن نیست، به همین دلیل ما روش های گوناگوی را برای این افراد پیشنهاد می دهیم.

برای مثال؛ اگر شما نمی توانید به صورت نقدی ضمانت لازم را تهیه کنید، کارشناس ما ضمانت با استفاده از سند یا سفته را پیشنهاد خواهد داد.  حتی می‌توانید به سراغ راه های رنت اتومبیل یا اجاره ماشین بدون سند بروید. در بعضی موارد حتی می‌توانید از طرح هایی مانند جا به جایی خودرو شخصی با خودروی اجاره استفاده کنید.

اجاره اتومبیل کسب و کاری صد ساله

شاید تصور کنید که کرایه ماشین به عنوان کسب و کاری نو به تازگی بال و پر گرفته. اما بد نیست بدانیم که اولین خودروی کرایه ای در سال 1906 توسط یک فروشگاه دوچرخه به اجاره رفت.  یعنی کمتر از 30 سال از اختراع اولین نسل خودرو این اتفاق افتاد. طولی نکشید که اجاره خودرو و رنت ماشین به عنوان کسب وکاری سودآور شناخته شد.

ولی با پایان جنگ جهانی و افزایش عجیب میزان سفرهای هوایی، نیاز به خودروی اجاره در امریکا و اروپا بیش از هر زمان دیگری احساس شد. به همین دلیل برای اولین بار موسسات اجاره اتومبیل بحث ترانسفر فرودگاهی را برای اجاره ماشین در نظر گرفتند. همین اتفاق قدم بزرگی در پیشبردن صنعت کرایه اتومبیل بوده است.

امروز این صنعت در کشورهای امریکایی و اروپایی به جایگاهی خوبی رسیده است. به طوری که ارزش شرکت‌های کرایه ماشین در سال 2020  بیش از 86 میلیارد دلار است. حالا دیگر صنعت اجاره خودرو به عنوان یکی از راه های مناسب برای سرمایه گذاری شناخته می‌شود. بسیاری از افراد با خرید خودرو و قرار دادن آن در اختیار شرکت‌ها و موسسات اجاره اتومبیل یا رنت کار تلاش می‌کنند تا در کنار کسب و کار شخصی شان از این طریق درآمد پایدار دیگری نیز داشته باشند.

در ایران نیز موسسه اجاره خودرو ما از جمله اولین شرکت‌هایی بود که در حوزه صنعت اجاره ماشین قدم برداشته است.  این شرکت امروز بعد از گذشت حدود 14 سال خدمات خود را با تنوع بالایی ارائه می‌کند. کرایه خودرو ما همچنین به عنوان یکی از به‌روزترین و بزرگترین مجموعه های رنت ماشین در ایران فعالیت می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا