اقتصادیایرانی کسب و کار

مرکز فروش شمع خودرو تهران

از جمله قطعات مهم در خودرو شمع خودرو است، که وظیفه اصلی آن فرآیند جرقه زنی و در نهایت روشن کردن اتومبیل است. مجموعه های صنعتی مختلف از دیرباز تا کنون این قطعه پر اهمیت را تولید و به بازار ارائه داده اند؛ مرکز فروش و قیمت شمع و وایر ماشین عمدتاً فروشگاه های معتبر و مجاز قطعات خودرو در سطح تهران را شامل می شود که با ارائه قطعات با کیفیت، برند های معتبر و همینطور قیمت های مصوب دولتی سعی در تامین قطعات در کشور و همین طور رضایتمندی کامل متقاضیان خود دارد.

بزرگترین مرکز فروش شمع خودرو تهران

فروشگاه های بسیاری فروش قطعات خودرو را در تهران بر عهده دارند؛ که در بین این مراکز، معتبرترین و بزرگترین مرکز فروش شمع خودرو تهران را می توان در میان برندهای محبوبی چون امکو، ایساکو و غیره یافت. مراکز فروش قطعات امکو در واقع شعبات معتبر این برند محبوب هستند. که جهت رفاه متقاضیان و در دسترس قرار گرفتن آسان و راحت قطعات در اکثر مناطق و شهرهای مختلف در حال فعالیت می باشند.

مرکز فروش شمع خودرو تهران

آریا گستر یکی از بزرگترین فروشگاه ها و مراکز معتبر فروش قطعات خودرو و بالاخص شمع خودرو در تهران است که به ارائه مشاوره، تامین و تضمین قطعات با قیمت های کاملا رقابتی می پردازد.

بزرگترین مرکز فروش شمع خودرو تهران علاوه بر ارائه یک محصول با کیفیت از یک برند معتبر و ضمانت اصالت کالا و تضمین آن را نیز جزء اهداف فروش خود می‌داند و از سوبی مشاوره تخصصی جهت انتخاب بهتر کالا و ارائه قیمت های مصوب را نیز حق مسلم متقاضی خود خواهد دانست.

قیمت شمع خودرو امکو در تهران

قیمت شمع خودرو و لوازم یدکی امکو در تهران همانند سایر محصولات در بازار تحت تاثیر عوامل ثابتی چون: نوسانات ارزی و حمل و نقل قرار می گیرد. اما علاوه بر موارد فوق عواملی چون:

 1. عملکرد بالا
 2. مصرف سوخت بهینه
 3. طول عمر بالا
 4. برند

بر قیمت شمع خودرو تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. برندهای متفاوتی در بازار عرضه شده است که در بین آنان شرکت های خارجی و داخلی در حال رقابت با یکدیگر هستند. به عنوان مثال شمع خودرو بوش آلمان، اندیکاو دنسو ژاپن، اکیوم فرانسه و تورچ چین از برندهای خارجی و شمع خودرو امکو و نور ایران از برندهای داخلی، جزء محبوب ترین برندهای معتبر در بازار قطعات خودرو هستند. شایان ذکر است، با مراجعه به مراکز فروش شمع خودرو در تهران می توان به یک قطعه اصل همراه با قیمت های مصوب دولتی دست یافت.

خرید شمع خودرو امکو در تهران

 همانطور که در مطالب بالا بیان شد شمع خودرو یکی از مهمترین قطعات خودرو در عملکرد کلی موتور و راه اندازی اتومبیل است. و در صورتی که به درستی انتخاب نشود تاثیر بسزایی در روند کارکرد خودرو خواهد داشت. جهت خرید شمع خودرو در تهران باید در ابتدا عوامل زیر را به درستی در نظر گرفت.

 1. شناخت انواع شمع
 2. طول پایه شمع خودرو
 3. جنس الکترود شمع خودرو
 4. تشخیص اصل از غیر اصل بودن قطعه

در مرحله بعدی مراجعه به مراکز معتبر فروش شمع امکو در تهران است که با یک تحقیق گسترده در فضای مجازی و بازار می توان به یک لیست از مراکز معتبر و محبوب دست یافت. چرا که خریدار در صورت رضایت از محصول انعکاس خوبی نسبت به خرید خود از فروشگاه مذکور داشته و همین امر باعث انتقال زنجیره خرید و رضایت می گردد.

فروشگاه آریا گستر یکی از این فروشگاه های معتبر در سطح تهران است که علاوه بر ارائه شمع خودرو اصل، راهنمایی و مشاوره قبل از خرید را جز لاینفک فروش خود می داند.

زمان تعویض شمع خودرو

با دانستن زمان تعویض شمع خودرو می توان از عملکرد نادرست خودرو در هنگام فرسودگی شمع جلوگیری کرد؛ چراکه شمع خودرو پس از مدتی دچار فرسودگی شده و توانایی عملکرد، اشتعال و ایجاد جرقه را از دست خواهد داد. از این رو بهتر است تا با مشاهده عوامل زیر به موقع متوجه این امر شده و در صدد تغییر شمع خودرو باشید.

 • حرارت بالا
 • نشت روغن
 • آلودگی قطعه با کربن زیاد
 • مصرف سوخت بالا
 • خام سوزی
 • کاهش قدرت موتور هنگام شتاب گیری
 • تغییر رنگ و حالت چینی عایق قطعه

مرکز فروش شمع خودرو تهران مجموعه فروشگاه های معتبر قطعات خودرو در شهر تهران هستند که با ارائه محصولات اصل، مشاوره قبل از خرید، تضمین قطعات و قیمتهای مصوب دولتی به دنبال جلب رضایتمندی متقاضیان خود هستند. مرکز فروش قطعات خودرو امکو یکی از بزرگترین مرکز فروش شمع خودرو تهران است که با داشتن شعبات و نمایندگی های فراوان در سطح شهر و کشور، ارائه خدمات و فروش قطعات را آسان نموده است. شناخت انواع شمع یکی از عوامل مهم در خرید شمع خودرو در تهران محسوب می شود.

فروشگاه آریا گستر به مدیریت آقای دیده ور واقع در خیابان ملت تهران، یکی از پخش کننده های معتبر لوازم یدکی خودرو در تهران است که جهت سهولت در انتخاب کالا، علاوه بر خرید حضوری امکان سفارش آنلاین در سایت آریاگستر نیز فراهم شده است؛ این مجموعه با قرار دادن امکان خرید تلفنی، سفارش دهی را برای مشتریان گرامی راحت تر کرده است.

دکمه بازگشت به بالا