ست لباس بافت نوزادی دختر و پسر

در این مجموعه مدل های جدید و بسیار زیبا از مدل بافتنی نوزاد را گردآوری کرده ایم امیدواریم با مشاهده ی این مجموعه بتوانید انتخاب مناسب و ایده آلی را داشته باشید اگر شما توانایی بافتن لباس برای نوزاد خود را دارید می توانید از لباس های این مجموعه الگو برداری کنید و جدیدترین لباس های مدل بافت نوزاد را ببافید. همچنین می توانید جهت خرید لباس پلیس راهنمایی و رانندگی و لباس پلیس نیروی انتظامی بچه گانه و لباس پلیسی پسرانه می توانید به سایت هوتاپ مراجعه نمایید.

نکاتی برای خرید مدل لباس بافتنی مناسب برای نوزاد

سعی کنید از لباس های بافت با رنگ شاد برای نوزاد خود استفاده کنید. سر نوزادان نسبت به بدنشان کمی بزرگتر است، بنابراین لباس های بافت را انتخاب کنید که پوشیدن آن ها راحت است و ترجیحا لباس هایی را بخرید که دارای دکمه و یا زیپ هستند. برای خرید و پسرانه برای نوزاد خود به برچسب سایز لباس اکتفا نکنید و همیشه اندازه دقیق نوزاد خود را به همراه داشته باشید.

در خرید لباس مدل بافت نوزاد باید حساسیت زیادی داشته باشید، زیرا بدن نوزادان بسیار حساس است. حتما لباس مناسبی را زیر لباس بافت نوزاد خود تن نوزادتان کنید تا لباس بافت با پوست نوزاد شما مستقیم تماس نداشته باشد.

عکس های مدل بافت نوزاد دخترانه

با دیدن این مدل بافت نوزاد دخترانه می توانید شیک ترین و جذاب ترین بافت دخترانه را برای کودک انتخاب کنید و در صورت تمایل لباس را نوزادتان ببافید.. مدل های زیر هر کدام می توانند ایده مناسبی برای انتخاب شما باشند.

جدیدترین مدلهای بافتنی نوزادان پسر

در تصاویر زیر جدیدترین مدل های بافت را مشاهده می کنید امیدواریم بتوانید مناسب ترین لباس را برای نوزاد خود انتخاب کنید. یکی از نکات مهم در بافتن لباس خلاقیت است اگر شما مهارت و خلاقیت زیادی در بافتن لباس داشته باشید می توانید زیباترین لباس ها با طرح های متفاوت و زیبا برای نوزاد خود ببافید.

جدیدترین مدل بافت نوزادی دخترانه و پسرانه

لباس نوزادان دارای تنوع زیادی هستند و از جذابیت بسیار زیادی برخوردار می باشند، برای شروع فصل سرما استفاه از لباسهای بافت برای نوزاد نیز رواج زیادی پیدا می کند که برخی از مادران با سلیقه و هنرمند از طریق هنر دستی خود اقدام به بافت لباسهای زیبا برای نوزادانشان می کنند، لباس های بافت نوزادی شامل بلوز و شلوار، پلیور، سارافون، کلاه، پاپوش، سرهمی و … می باشند، در ادامه می توانید از انواع مدلهای بافت نوزادی دختراته و پسرانه شیک و زیبا دیدن کنید و مدلهای بافت آنها را الگو بگیرید.

همانطور که در تصاویر بالا ملاحظه کردید؛ انواع لباسهای بافت برای نوزادان دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشند، از جمله لباسهای نوزادی بافت پرکاربرد و زیبا، مدل سرهمی می باشد که پوششی بسیار راحت و مناسب برای حفظ گرمای بدن کودکان در سرما بوده و نیز دارای طراحی های زیبا و منحصر به فردی می باشند، حال می توانید متناسب با جنسیت نوزاد تان طرح مناسب و دلخواه را انتخاب و خریداری نمایید، در اینجا مدلهای شیک و زیبایی از انواع لباس بافت های نوزادی گلچین کرده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

در این مجموعه از بخش زیباترین مدل بافت نوزاد را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل ها بهترین راهنما برای انتخاب لباس بافت نوزاد شما باشد. برای دیدن انواع متنوع کلیک کنید.

مدل لباس بافتنی نوزاد دخترانه و پسرانه + راهنمای خرید لباس نوزاد

امروز مجموعه اي زیبا از مدل لباس بافتنی نوزاد دخترانه و پسرانه رابه همراه راهنمای خرید و انتخاب انها جمع آوری کرده ایم. فصل سرما از راه رسیده و باید برای نوزادان لباسهای گرم و محافظ تهیه کنیم، از این رو لباسهای بافتنی هم پرطرفدارترین نوع لباسهای نوزاد در فوصل سرد می باشند. در ادامه زیباترین مدلهای دخترانه و پسرانه لباس نوزادی را می‌بینیم، با پارس ناز همراه باشید.

مدل لباس بافتنی نوزادی دخترانه

برنامه ریزی دقیق ودر نظر گرفتن نکات مختلف مانند این‌کـه چـه تعداد لباس برای نوزاد لازم خواهید داشت و یا بهتر اسـت لباس نوزادی را از چـه جنسی تهیه کنید، می تواند بـه والدین کمک کند تا وادار نباشند هزینه زیادی برای خرید لباس نوزادی جدید کنند ودر شرایطی قرار نگیرند کـه کودک لباس مناسب برای پوشیدن نداشته باشد.

 چه رنگی بخریم؟

برای نوزاد لباس سفید در اولویت اسـت و بعد ازآن میتوانید سراغ رنگ هاي روشن از جمله سبز، لیمویی، زرد، صروتی و آبی و… بروید. وقتی می‌خواهید لباس نوزادی بخرید خوب بـه دکمه هایش دقت کنید و حتی اگر لازم اسـت یک‌بار آن ها را باز و بسته کنید تا ببینید خوب و آسان باز و بسته میشوند یا نه. اهمیت این توصیه را زمانی متوجه میشوید کـه مجبورید برای هر بار تعویض کودک در روز چندین بار این دکمه ها را باز و بسته کنید.

حواس تان بـه مدل دکمه ها هم باشد کـه باعث اذيت بدن نوزاد نشود. علاوه بر این اگر تعداد دگمه هاي لباس نوزاد زیاد اسـت، بهتر اسـت اصلا سراغش نروید. لباس تنگ نخرید، اولا بچه ها بـه سرعت بزرگ میشوند و لباسی کـه در حال حاضر مدل تنگی دارد، یک ماه بعد احتمالا اصلا قابل استفاده نخواهد بود.

درضمن لباس تنگ باعث می‌شود نوزاد بـه خصوص رد نواحی ران عرق کند و عرق سوز شود مجله مد پارس ناز در هنگان خرید بـه عرض لباس دقت کنید و مدلی را انتخاب کنید کـه یا کش بیاید یا از عرض آزاد باشد تا وقتی لباس رابه نوزاد می پوشانید آرنج و دست هایش اذیت نشود.

باز و بسته شدن آسان حرف اول را می‌زند! وقتی میخواهید برای نوزاد لباس بخرید بـه این نکته توجه کنید کـه حداقل ده بار در روز باید این لباس را باز کرده، کودک را عوض کنید و دوباره لباس رابه او بپوشانید. پس لباس هایي کـه از روی پوشک باز شده و آسان تن بچه میروند در اولویت اند.

مدل های لباس بافتنی نوزادی پسرانه

برای این‌کـه نوزادتان موقع لباس عوض کردن کمتر اذیت شود، می‌توانید لباسی را انتخاب کنید کـه یقه اش با چسب باز و بسته می‌شود و آسان تن بچه میرود. اگر دکمه کوچکی روش شانه باشد هم برای خارج کردن و پوشاندن لباس خوب اسـت، اما بهترین نوع لباس ها آن هایي هستند کـه یقه گشاد دارند و آسان تن کودک میروند.

زیرپوش زیردکمه دار واجب اسـت! زیرپوش چـه از نوع رکابی و چـه آسیت دار باید زیردکمه دار هم باشد وگرنه بـه اسانی از پهلوهای نوزاد کنار میرود و وی را در دسترس خطر سرماخوردگی و… قرار میدهد. لباس زیپ دار را برای سال هاي بعد نگه دارید. در دوره نوزادی زیپ ممکن اسـت باعث آسیب بـه پوست بچه شده یا حساسیت بدهد.

چـه در تابستان بدنیا بیاید در چـه زمستان، نیاز بـه کلاه دارد. برای تابستان کلاه نخری بخرید و برای زمستان کلا هاي کمی ضخیم‌تر. البته کلاه هاي تابستانی بهتر اسـت کمی لبه هم داشته باشند تا صورت کودک آفتاب نخورد. درضمن چـه کلاه تابستانی باشد و چـه زمستانی باید روی گوش هاي کودک را بگیرد.

ست چند تکه لباس نوزادی نخرید! داخل این ست ها لباس هایي اسـت کـه اصلا بـه دردتان نمی‌خورد. درضمن ممکن اسـت اندازه تکه هاي مختلف این ست ها باهم متناسب نباشد و روی دستتان بماند. چند دست بخریم؟ شماره مشخصی وجود ندارد. اما بهتر اسـت در خرید سایز صفر یاده روی نکنید چون در اغلب موراد بعد از دو، سه ماهگی دیگر قابل استفاده نخواهد بود. بگذریم از این‌کـه بعضی از بچه ها درشت ترند و از همان ابتدا لباس سایز صفر تنشان نمی‌رود. برای این‌کـه با کمبود لباس مواجه نشوید توصیه می‌کنیم چهار تا شش شماره زیرپیراهنی، سه تا چهار شماره لباس یک سره، سه تا چهار شماره لباس خواب، سه تا شش شماره کیسه خواب، بیش از 10 جفت جوراب و یک تا دو شماره کلاه و گرم کن بخرید.

دکمه بازگشت به بالا