ایرانی کسب و کارعمومی

بهترین زمان سفر به کیش چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به کیش چه زمانی است؟

سفر به جزیره کیش در هر زمانی می‌تواند جالب و سرگرم‌کننده باشد، اما بسیاری از افراد که تحمل گرمای کیش را ندارند سفر خود را برای فصل‌های خوش آب و هوای جزیره برنامه‌ریزی می‌کنند.

حتما شما نیز کنجکاو شده‌اید بدانید بهترین زمان برای سفر به کیش چه زمانی است؟

برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم باید ابتدا هدف خود را از سفر مشخص کنید و بر اساس آن بهترین زمان را برای سفر به جزیره انتخاب کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا هر آنچه نیاز دارید درباره بهترین زمان سفر به کیش بدانید را با شما در میان بگذاریم، در نهایت این شما هستید که بر اساس سلیقه خود تصمیم می‌گیرید کدام زمان را برای سفر به کیش انتخاب کنید.

بهترین فصل سفر به جزیره کیش

شاید مهم‌ترین موردی که افراد به آن اهمیت می‌دهند فصلی است که می‌خواهند به جزیره کیش سفر کنند، هوا در اکثر روزهای جزیره گرم است و این گرما از اواخر بهار تا اواسط پاییز نیز ادامه دارد، بسیاری از افراد که تحمل گرمای زیاد را ندارند فصل‌های دیگری را برای سفر خود انتخاب می‌کنند.

گرمای هوا تاثیر زیادی بر روی قیمت رزرو هتل های کیش خواهد داشت که اگر تحمل گرما را داشته باشید می توانید با یک سوم قیمت به این جزیره زیبا سفر داشته باشید.

در این روزهای گرم استقبال افراد برای سفر به کیش به کمترین میزان می‌رسد.

اما در فصل پاییز و زمستان تا اواسط بهار شما می‌توانید هوای معتدلی را تجربه کنید که سفر به کیش را برایتان دلچسب‌تر می‌کند.

البته این را نیز در نظر بگیرید که هوای جزیره در وضعیت ثابتی نیست و در فصل پاییز با وجود باد و باران‌ ممکن است غافلگیر شوید.

بهترین زمان سفر به کیش برای خرید و تخفیف‌های ویژه

بسیاری افراد به قصد خرید از مراکز و بازارهای متعددی که در جزیره قرار گرفته است به آنجا سفر می‌کنند، و ترجیح می‌دهند زمانی را برای سفر خود انتخاب کنند تا بتوانند از تخفیف‌های ویژه مراکز خرید استفاده کنند.

در فصل تابستان که جشنواره‌های متعددی برگزار می‌شود شما می‌توانید از تخفیفات بی‌شماری که مراکز خرید قرار می‌دهند استفاده کنید از طرفی تفریحات متنوع کیش نیز به دلیل اینکه استقبال افراد برای سفر در این فصل کم می‌شود تخفیف‌های ویژه‌ای برای مسافران در نظر می‌گیرند.

علاوه بر تابستان در پاییز نیز می‌توانید این جشواره و حراج‌ها را ببینید و با سفر به جزیره کیش از این فرصت‌ها نهایت استفاده را کنید.

بهترین زمان سفر برای استفاده از تفریحات متنوع کیش

جزیره کیش با تفریحات متنوع آبی شناخته می‌شود و شما با توجه به اینکه دریا در چه وضعیتی قرار دارد می‌توانید این تفریحات را انجام دهید، معمولاً روزهایی که در جزیره دریا طوفانی است یا باد می‌وزد این تفریحات انجام نمی‌شود، اما در روزهای آخر بهار و تابستان که هوا صاف و دریا آرام است با وجود هوای گرم بهترین زمان برای انجام تفریحات آبی است.

علاوه بر تفریحات آبی تفریحات دیگری مانند جنگ‌های شبانه، کنسرت‌ها، سافاری، مکان‌های تاریخی، ماساژ، رستوران‌های موزیک زنده، پارک برفی، پارک دلفین و… را می‌توانید تجربه کنید و از تخفیف‌هایی که قرار می‌دهند نهایت استفاده را ببرید.

بهترین زمان برای سفر به کیش برای شرکت در جشنواره و فستیوال‌ها

در فصل تابستان در جزیره کیش جشنواره و فستیوال‌های متنوعی برگزار می‌شود که هر کدام هیجان و جذابیت خاص خودش را دارد، این جشنواره‌ها معمولاً از 15 تیر تا 15 شهریور برگزار شده و افراد می‌توانند با شرکت در آن‌ها لحظات شادی را سپری کنند.

برخی از این جشنواره‌ها مانند تورخانوادگی، مسابقات رالی، جشنواره خرید، جشنواره سلامت و جشنواره آبنبات چوبی که هر ساله برزگار می‌شود می‌توانند سفری شاد را برایتان رقم بزند.

بهترین زمان برای سفری ارزان به کیش

سفر ارزان به کیش چیزی است که همه افراد می‌خواهند آن را تجربه کنند و به دنبالی راهی هستند تا بتوانند هزینه‌های سفر خود را کاهش دهند.

شما باید زمانی را برای سفر خود انتخاب کنید که مسافران کمتری به جزیره سفر می‌کنند چون در این فصل آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها تخفیف‌های ویژه‌ای را قرار می‌دهد و قیمت‌های بسیار پایینی به مسافران خود ارائه می‌دهند.

فصل‌ تابستان تا اواسط پاییز بهترین زمان برای یک سفر ارزان به جزیره کیش است چون علاوه بر تخفیف‌‌های ویژه‌ شما می‌توانید تور و هتل‌هایی با قیمت‌های مناسب برای سفر خود دریافت کنید.

سخن آخر

بهترین فصل سفر به جزیره کیش در نهایت بستگی به خود شما دارد اینکه برای خرید سفر می‌کنید یا تفریحات جزیره همانطور که در بالا گفتیم زمان‌های خاص خودش را دارد و شما باید بر اساس آنچه نیاز دارید تصمیم بگیرید که در چه زمانی به این جزیره زیبا سفر کنید.

البته جزیره کیش در هر فصل و زمانی که به آن سفر کنید با وجود زیبایی‌های بی‌شماری که دارد شما را غافلگیر خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا