ایرانی کسب و کارعمومی

کلاه برداری وام سیم کارت آیا صحت دارد؟

 • برخی از افراد سودجو به بهانه دادن وام سیمکارت اقدام به تبلیغات نموده و براحتی سیمکارت شما را با این ترفند از آن خود می کنند. پس دقت کنید هیچ وقت سیم کارت را بصورت کامل به نام فرد دیگر نزنید و اگر کسی ادعا کرد با به نام زدن سیم کارت به شما وام سیمکارت می دهد مراقب باشید.
 • با توجه به اینکه وام فوری سیمکارت فقط به صاحبان سیمکارت 912 دائمی همراه اول تعلق می گیرد.اگر شخصی ادعای ارائه وام روی سیمکارتهای دیگر نمود، مطمئن باشید که کاسه ای زیر نیم کاسه است. چرا که در حال حاضر فقط برخی از کدهای سیم کارت های 912 و دائمی دارای ارزش میلیونی بوده و می توان به سند آن استناد کرد و با فروش آن به اعداد میلیونی رسید.
 • حتما در دفاتر اسناد رسمی و قرارداد محضری سند را در گرو قرار دهید. و قراردادی در دستان خود داشته باشید تا بتوانید ادعای خودتان را اثبات کنید.

SIM card loan fraud, is it true

وام سیمکارت به درد چه کسانی می خورد؟

خیلی از افراد سیمکارت 912 دائمی با خط با ارزش و کدهای 1 تا 5 دارند ولی از ارزش آن با خبر نیستند و در زمان کمبود مالی به فکر فروش آن می افتند. در صورتی که می توانند با نگه داشتن سیم کارت در دست خود و بدون به نام زدن به واسطه همان سیمکارت و معادل 90 درصد ارزش سیمکارت خود وام بگیرند.

اگر از ارزش نقدی سیمکارت خود اطلاع ندارید. می توانید به مطلب سر بزنید.

متوسط قیمت سیمکارت 912 در حال حاضر چقدر است؟

شاید باور نکنید ولی یک سیم کارت رند مثل شماره 9121115002  رقمی بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان ارزش گزاری شده است. سیم کارت های کد 2 و 3 از 15 میلیون به بالا ارزش دارند. لذا در برخی شرایط گرفتن وام به جای فروش سیم کارت بسیار منطقی تر خواهد بود.

برای مشاهده ریز قیمت ها می توانید از برخی از وب سایت ها مثل کمک بگیرید. تا در صورت درخواست وام سیم کارت مراقب کلاه برداری وام سیم کارت باشید و برای گرفتن وام های به این شکل که از عرف خارج هستند از طریق شرکت های معتبری مثل ما که بیش از 15 سال در حیطه ارائه وام فعالیت داشته اند مشاوره بگیرید.

 • موجود بودن سیم کارت بصورت فیزیکی ( سیم کارت تا ۲۰ روز قبل نباید تعویض سیم کارت و تنظیم سند شده باشد )
 • اصل مدارک شناسایی شامل یکی از مدارک ( کارت ملی ، شناسنامه جدید ، گواهینامه )
 • حضور صاحب سیم کارت در زمان انعقاد قرارداد الزامی است

سیم کارت یک کالای با ارزش برای فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار محسوب می‌شود. به نوعی، سیم کارت شما، اعتبار شماست و مردم خیلی راحت‌تر به کسی که خط ثابت و ارزشمندی دارد، اعتماد می‌کنند.

اکثر مردم در زمان وقوع احتیاج مالی به فکر فروش اموال ارزشمند خود می‌افتند. یکی از اموالی که ارزشمند است سیم کارت شماست. اگر با افراد زیادی در ارتباط هستید در نتیجه سیم کارت شما اعتبار شماست و به نوعی وسیله کسب و کارتان بشمار می‌رود و فروش آن کار درستی نیست.

با وام سیمکارت نیازی به فروش نیست و شما عزیزان می‌توانید ۹۰ درصد ارزش سیم کارت خود را وام بگیرید. در نتیجه همچنان با افراد مورد نظرتان در ارتباط هستید و سیم کارت خود را دارید و کسی هم متوجه این قضیه نمی‌شود.

در پی شرایط نامطلوب اقتصاد جامعه، به دلیل کمبود نقدینگی و ناتوانی مردم در خرید و توسعه کسب و کار، موسسات مختلفی برای حمایت از مشاغل، وام روی سیم کارت ۰۹۱۲ را به صورت فوری به متقاضیان، ارائه می‌دهند.

شرایط پرداخت وام روی سیم کارت یا تسهیلات سیم کارت، در موسسات معتبر، بسیار راحت و ساده است و تنها چیزی که برای دریافت وام نیاز دارید، یک سیم کارت، با کد ۰۹۱۲ است و نیازی به چک، سفته و ضمانت‌های دیگر نیست. متقاضیان دریافت وام روی سیم کارت می‌توانند، به راحتی و با اطمینان، پس از وثیقه قرار دادن سیم کارت خود، در کمتر از یک ساعت، وام را دریافت کنند. قبل از پرداخت وام نیز، قراردادی رسمی و معتبر، میان شما و موسسه منعقد می‌شود که یک نسخه از آن نیز، نزد شما باقی می‌ماند.

ارایه وام و تسهیلات بر روی سیم کارت های همراه اول بصورت تخصصی و فوری ، و انجام کلیه امور اداری وام سیم کارت از صفر تا صد

با توجه به اینکه ارزش سیم کارت های ۰۹۱۲ روزانه در حال افزایش است ، تصمیم به ایجاد سامانه تخصصی وام سیم کارت گرفتیم  تا در این سایت شما را برای دریافت انواع وام ها راهنمایی کنیم.

جهت انجام کلیه امور با هماهنگی و اخذ نوبت و تشریف فرمایی به دفتر ما، می توانید براحتی از کلیه خدمات ما استفاده نمایید. همکاران ما همواره آماده ارائه مشاوره تلفنی به شما عزیزان هستند.

وام سیم‌کارت راحترین و سریع ترین وام فوری در ایران می باشد مالک خط همراه اول تنها با در رهن گذاشتن خط موبایل خود بدون چک . سفته و ضامن سریعا وام فوری خط خود را دریافت می نماید. (در حال حاضر با چک صیادی وام تعلق می گیرد.) بروزرسانی در خرداد 1402

وام سیمکارت با بیش از بیست سال سابقه به دارندگان خط تلفن همراه اول (سيم كارت خط 0912 تهران و کرج)،وام سیم کارت یا وام خرید خط به میزان 95 درصد قیمت ارزش سیم کارت را به عنوان وام سیم کارت همراه اول به شرح زير تسهیلات اعطا مي‌نمايد:

وام خط موبایل 912 با کد 4 از 10 میلیون تومان به بالا

وام خط موبایل 912 با کد 3 از 20 میلیون تومان به بالا

وام خط موبایل 912 با کد 2 از 50 میلیون تومان به بالا

شرایط پرداخت وام روی سیم کارت چیست؟

 • وام روی سیم کارت تنها به سیم کارت‌های همراه اول با پیش شماره ۹۱۲ تعلق می‌گیرد.
 • سیم کارت نباید قطع قضایی باشد
 • برای دریافت وام سیم کارت، سیمکارت شما نباید در حالت تقسیط بدهی باشد.
 • برای دریافت وام سیم کارت، کافی است متقاضی، برای ارزیابی و قیمت‌گذاری شماره خود، با کارشناسان ما در وام آفر، تماس گرفته و پس از اطلاع از قیمت سیم کارت، در صورت تمایل، با در دست داشتن مدارک سیم کارت، به موسسه، مراجعه نمایند. (در ادامه به مدارک مورد نیاز اشاره خواهد شد.)
 • مدت زمان بازپرداخت وام روی سیم کارت، در وام آفر، به اختیار متقاضی از 1 تا 36 ماه می‌باشد.
 • مبلغ وام، تا 100درصد ارزش سیم کارت می‌باشد.
 • برای دریافت وام نیازی به ضامن و چک و سفته نیست.
 • مدت زمان انجام مراحل اخذ وام روی سیم کارت یک ساعت می‌باشد. بعد از بستن قرارداد بلافاصله مبلغ وام به حساب مشتری واریز می‌گردد.
 • سیم کارت تا پایان قرارداد و تسویه وام به رهن موسسه درمی‌آید.
 • زمانی که متقاضی وام خود را دریافت کرد، همچنان، سیم کارت در اختیار خود او است و می‌تواند طبق روال گذشته از آن استفاده کند.
 • در صورت تکمیل بازپرداخت، متقاضی نیز می‌تواند، قرارداد وام را تمدید کرده و مجدداً وام، دریافت کند. تعداد وام‌های روی سیم کارت، محدودیتی ندارد و می‌توانید، بلافاصله پس از پرداخت قبلی، درخواست جدید خود را ارسال کنید.

حداقل و حداکثر وام سیم کارت چقدر است؟

در مجموعه وام آفر، این وام اغلب برای سیم کارت‌هایی که ارزش آن‌ها بالای 20 میلیون است پرداخت می‌شود. یعنی اگر حداقل ارزش سیم کارت پایین‌تر از این عدد باشد، نمی‌توان وام روی سیم کارت دریافت کرد. حداکثر آن نیز بستگی به ارزش سیم کارت دارد و تا 100 درصد ارزش آن می‌توانید وام دریافت کنید.

مراحل و مدارک مورد نیاز برای وام سیم کارت

مراحل دریافت وام روی سیم کارت بسیار ساده و راحت است. برای اینکار ابتدا باید با کارشناسان وام آفر تماس گرفته و از قیمت سیم کارت خود اطلاع پیدا کنید. بعد از آن می‌توانید به همراه مدارک مورد نیاز یعنی، سند اصلی سیم کارت، اصل سیم کارت و اصل و کپی کارت به موسسه مراجعه کرده و معادل 100 درصد ارزش سیم کارت، وام دریافت کنید. در حالت کلی مراحل دریافت وام به صورت زیر است.

  1. تماس با کارشناسان وام آفر
  2. ارزش‌گذاری سیم کارت
  3. اطلاع از مدارک مورد نیاز و زمان ارائه مدارک به موسسه
  4. انجام امور اداری و تنظیم قرارداد
  5. دریافت وام

وام روی سیم کارت به چه کسانی تعلق می گیرد؟

این وام، فقط به مالکان سیم کارت‌های دائمی 0912 تعلق گرفته و به سایر سیم کارت‌ها مانند: ایرانسل، تالیا و رایتل نیز، با شرایطی مانند رند بودن، دائمی بودن و با ارزش بودن، با پیش شماره دائمی 0912 می‌توانید، درخواست وام روی سیم کارت، کنید.

بیشتر سیم کارت‌های 912، عمری چند ساله دارند و از ارزش و رند بودن منحصر به فردی برخوردار هستند و به همین دلیل، این سیم کارت‌ها، ارزش و محبوبیت بالایی دارند. کارشناسان ما در وام آفر، ابتدا ارزش سیم کارت و خط شما را ارزیابی کرده و بر اساس ارزش آن، مبلغ وام را تعیین می‌کنند.

همچنین قیمت سیم کارت‌ها یا کد آن‌ها بر روی مبلغ وام دریافتی، تاثیر مستقیمی دارد. به عنوان مثال، ارزش سیم کارت‌های کد 1 با ارزش سیم کارت‌های کد 2 بسیار متفاوت است و این تفاوت، در میزان تسهیلات، موثر است. از طرفی، پرداخت اقساط وام سیم کارت، از 1 ماهه تا 36 ماهه بسته به شرایط موجود و تمایل سرمایه گذار بوده و با سود بسیار پایین. پس از اتمام اقساط وام نیز، سیم کارت بصورت کامل، به نام صاحب سیم کارت، برگردانده می‌شود.

چگونه از ارزش سیم کارت خود باخبر شویم؟

برای اطلاع از ارزش سیم کارت 912 کافی است با کارشناسان وام آفر تماس بگیرید تا بعد از ارزیابی، قیمت و ارزش سیم کارت را به شما اعلام کنند. بعد از آن می‌توانید مدارک مورد نیاز را آماده کرده و نسبت به دریافت وام سیم کارت 912 اقدام نمایید.

مدت زمان دریافت وام روی سیم کارت چقدر است؟

وام سیم کارت یکی از سریع‌ترین وام‌ها است و نیازی به گذراندن مراحل اداری ندارد. به همین دلیل معمولا در کمتر از 1 ساعت می‌توان وام روی سیم کارت را دریافت کرد. این وام به شما این فرصت را می‌دهد تا بدون فروختن سیم کارت، معادل ارزش آن را وام دریافت کنید؛ آن هم در سریع‌ترین زمان ممکن.

چرا دریافت وام خط موبایل از فروش آن بهتر است؟

معمولاً زمانی که با مشکلات مالی مواجه می‌شویم، یا برای کسب و کار خود، نیاز به سرمایه داریم، اولین چیزی که به آن فکر می‌کنیم فروش سرمایه است؛ زیرا گرفتن وام، از بانک‌ها و موسسات اعتباری، پروسه‌ای سخت و زمان‌بر است. از سوی دیگر، جستجوی ضامن و چک و حواله، همواره یکی از دغدغه‌های متقاضیان وام بوده است.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمت ارز، فروش دارایی‌هایی مانند: طلا، سیم کارت، ملک و خودرو اشتباهی جبران‌ ناپذیر است؛ چرا که افراد بسیاری بوده‌اند که اموال خود را در زمان مشخصی فروخته‌اند و دیگر، توانایی خرید آن را ندارند.

امروزه سیم کارت‌های دائمی همراه اول، محصولی با ارزش و لوکس به حساب می‌آید. این سیم کارت‌ها برای صاحبان مشاغل، نوعی اعتبار و حتی اعتماد ایجاد می‌کند. به عبارت دیگر، اگر سیم کارت معتبر و گران قیمتی داشته باشید، مردم به شما و شرکت شما اعتماد خواهند داشت؛ در نتیجه، اگر با افراد زیادی ارتباط برقرار می‌کنید یا تجارت می‌‌کنید، باید بدانید که سیم کارت شما نوعی اعتبار است و فروش آن، به هیچ وجه، راه‌حل هوشمندانه‌ای نیست.

وام سیم کارت، یکی از خدماتی است که با استفاده از آن، می‌توانید نقدینگی خود را تضمین کرده و مشکلات مالی خود را در کمترین زمان ممکن برطرف کنید.

دکمه بازگشت به بالا