مقاومت تخت استخری در رطوبت

لیست قیمت انواع تخت استخری

پس از شنا کردن و آب تنی در استخر، دراز کشیدن در زیر نور آفتاب و استراحت کردن، می‌تواند یکی از لذتبخش‌ترین تفریحات باشد. مشخص است که وجود یک تخت استخری می‌تواند لذت استراحت ما را بیشتر کند و راحتی بیشتری هم برایمان به ارمغان آورد. اگر بخواهید یک مدل از تخت‌های استخری را انتخاب نمایید بنابراین باید شناخت نسبی از مدل‌های آن داشته باشید. در ادامه اطلاعات کافی از انواع تخت استخری در اختیارتان قرار خواهیم داد که می‌تواند شما را در امر خرید تخت استخری مناسب یاری نماید.

انواع تخت استخری

مدل‌های مختلفی از تخت ساحلی در بازار وجود دارند که در مکان‌های مختلفی قابل استفاده می‌باشند. این تخت‌ها از متریال مختلفی ساخته شده و شکل‌های گوناگونی نیز دارند. ابتدا لازم است بدانید که پس از خرید تخت استخری تصمیم دارید آن را در چه مکانی قرار دهید؟ آیا تخت استخری شما در فضای باز و زیر نور خورشید قرار می‌گیرد یا در مکانی سرپوشیده و به دور از عوامل طبیعی؟

به طور کلی انواع تخت استخری عبارتند از:

  • تخت استخری پلاستیکی
  • تخت استخری حصیر بافت
  • تخت استخری چوبی
  • تخت استخری نمدی

این چهار مدل، پر فروش‌ترین مدل‌های تخت استخری به حساب می‌آیند که خریداران برای فضای خود انتخاب می‌کنند. علی رغم آنکه معمولا تخت‌های استخری برای فضای باز طراحی می‌شوند اما توصیه شده است اگر تابش نور خورشید در مکان قرارگیری تخت استخری مستقیم و شدید است بهتر است از نیز در این فضا استفاده شود تا این محصولات به مرور زمان دچار فرسودگی و آسیب نشوند.

خرید آنلاین تخت استخری

در این صفحه از ویلا مبل می‌توانید قیمت انواع تخت استخری را مشاهده کنید. طراحی ارگونومیک این تخت‌ها راحتی مورد انتظار شما را محیا کرده و کمک می‌کنند لحظات پر آرامشی را در کنار استخر سپری کنید. پس از انتخاب مدل مناسب خود، با انتخاب رنگ بدنه سفارش خود را ثبت و منتظر تحویل تخت استخری جذاب خود باشید.

تخت استخر نمونه ای از محصولات جانبی فضای استخر بوده که با توجه به شکل و ماهیت ساختاری، در فضای سرپوشیده استخرها و یا محیط های طبیعی و باز، قابل استفاده است. یکی از نکات بسیار مهم در نمونه های فضای خارجی تخت استخر، ثبات رنگی آن می باشد.

این محصولات به عنوان اقلامی که بیشترین زمان از روز را در معرض آفتاب قرار می گیرند، بایستی دارای پایداری در رنگ و متریال ساختاری خود نیز باشند.

 فریم به کار رفته در ساختار اغلب مدل های تخت استخری، فلز آلومینیوم یا abs است که در برابر تغییرات آب و هوا مقاوم بسیار خوبی نیز دارند. آلومینیوم به عنوان یک فلز مرغوب، در برابر آب مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی گردد.

 کاربرد تخت استخر در باشگاه های مجهز

 یکی دیگر از موارد کلیدی کاربرد این محصول و نمونه های مشابه آن، استفاده در باشگاه های ورزشی پیشرفته می باشد. استفاده از تجهیزات مدرن و مجهزی نظیر استخر پیش ساخته و چمن مصنوعی مخصوص سالن های ورزشی، در سیستم اینگونه اماکن، بسیار ضروری و کاربردی است؛ این امر در جلب رضایت مشتری تاثیر بسزایی دارد. بنابراین سالن های دارای استخر، می توانند از تجهیزات نوینی مانند تخت استخر بهره بگیرند. استفاده از اینگونه محصولات، قطعا در رونق کسب و کار نیز اثر گذار خواهد بود.

کاربرد تخت استخر در دیزاین

 به طور کلی وجود استخر در فضای باز باغ و حیاط، چشم انداز زیبایی ایجاد می‌نماید که حس لذت بخشی به افراد القا می کند. استفاده از محصولات در کنار این فضا، نقش بسزایی در زیبا کردن محیط خواهد داشت. تخت های کنار استخر با انواع مختلف خود، یکی از نمونه‌های این محصولات می باشند که امکان نشستن در فضای اطراف استخر را مهیا می سازند.

برخی از مدل های تخت کنار استخر، دارای قابلیت تغییر حالت بوده که نحوه نشستن و یا دراز کشیدن را تغییر می‌دهند. اغلب نمونه های تخت استخری، دارای مکانیزمی مقاوم در برابر قارچ و عوامل باکتری زا هستند. وجود این قابلیت، یکی از نکات بسیار ضروری در خرید کالا است، چرا که تخت استخر به عنوان بستری برای استراحت پس از شنا غالباً دارای فضایی مرطوب و خیس می باشد. در محیط های مرطوب امکان رشد و فعالیت باکتری ها دوچندان می‌گردد، بنابراین خرید محصولی که دارای مکانیزمی ضد قارچ و باکتری است، از موارد کلیدی و مهم محسوب می گردد.

این محصولات در رنگ بندی کاملی عرضه می شوند که با توجه به نیاز شما قابل سفارش هستند. برخی نمونه های تخت استخر، دارای روکش و یا تشک چرم بوده و در مقابل شرایط محیطی ساختاری مقاوم دارد.

 انتخاب چتر سایبان، به ‌عنوان نمونه‌ ای مینیمال در دیزاین محیط‌های سرباز، بسیار ارزنده می باشد. وجود این گونه محصولات مانند سایه بان ها در کنار تخت استخر فضا را فانتزی تر می نمایند. به این ترتیب طراحان فضای باز با استفاده از این تکنیک های کوچک، می توانند فضا را به شکل دلخواه شما تغییر دهند.

نمونه های نامرغوب تخت کنار استخر در اثر تماس مداوم با اشعه های فرابنفش و غیره، دچار فرسودگی شده و کارایی خود را از دست می‌دهند؛ بنابراین دقت داشتن در خرید اجناس فضای باز بسیار مهم است. در مقابل تخت استخری مرغوب، در برابر حرارت بالا و رطوبت، ایستایی قابل توجهی دارد که این موضوع دوام و کارکرد آن را تضمین می نماید.

منبع :ویلاسازه

دکمه بازگشت به بالا