ایرانی کسب و کارعمومی

چگونه در کالاف دیوتی موبایل تفنگ لجندری رایگان بگیریم؟

تبدیل گان معمولی از طریق خرید سی پی به لجندری یکی از دغدغه های پلیر های بازی بسیار محبوب و شگفت انگیز کالاف دیوتی موبایل است. از این رو، امروز می خواهیم در ویدیو زیر آموزش بدهیم گه چگونه هر گان یا اسلحه ایی که دوست دارید را به لجندری به صورت رایگان تبدیل کنید. قبل از شروع مطلب و تماشای ویدیو می خواهم بهتون اعلام کنم که یکی از برترین بازیکن های کالاف دیوتی در دنیا نحوه دریافت سی پی رایگان به تعداد زیاد را به تازگی فاش کرده که اکنون داریم آن را ترجمه و بررسی می کنیم و در صورت صحیح بودن در چند روز آینده شما را شگفت زده خواهیم کرد. با این حال بریم ویدئو را تماشا کنیم.

How to get a free legendary gun in Kalaf Duty Mobile

گان لیجندری در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ 

Call of Duty موبایل یک بازی ویدئویی تیراندازی و جنگی است که توسط Activision منتشر شده است. در بازی، سلاح های لیجندری بسته به سطحی که بازیکنان هستند می توانند کاربردهای متفاوتی داشته باشند. علاوه بر این، آنها بهترین سلاح هایی هستند که بازیکنان می توانند به دست آورند. اکنون که یک سلاح متیک در کالاف دیوتی موبایل به نام Fennec وجود دارد که یک ردیف پایین تر است.

پس آنها دقیقا چه هستند؟ اسلحه‌های معمولی اساسا طرح‌های اولیه هستند که با استفاده از ضمیمه‌هایی که دریافت می کنند به یک سلاح به شدت‌تغییر می کنند. گیمرها برای به دست آوردن سلاح های لجندری در کالاف دیوتی موبایل باید به سطوح خاصی برسند. به نوبه خود، با کسب جوایز و عناوین نیز به نفع آنها خواهد بود.

اتچمت لجندری یک نسخه اصلاح شده از یک سلاح پایه است که با مجموعه ای کاملاً جدید از طراحی قدرت می گیرد. وقتی از یک سلاح افسانه ای یا لجندری به معنای کلی صحبت می شود، به سادگی به معنای طرحی برای یک سلاح است. برای بازیکنانی که در مسابقات چند نفره معمولی حضور دارند، گان های اولیه می‌توانند باعث شکست آنها شوند.

بازیکنانی که هنوز اسلحه ای در رتبه بندی ندارند یا گلن لجندری ندارند، اما سلاح اولیه دارند، می توانند از نقشه یک اسلحه استفاده کنند یا آن را تجهیز کنند. به نوبه خود، از آن پیوست ها با هر چیز دیگری که قفل آن را باز کرده اند استفاده کنید. این می تواند در زمان زیادی صرفه جویی کند و تجربه تراز آسان تری را فراهم کند.

گان های لجندری را معمولاً می توان با خرید به دست آورد. با این حال، آنها معمولا گردونه های شانس در دسترس هستند.برخی از گان های لجندری منحصر به فرد ترین سلاح ها در بازی کالاف دیوتی موبایل هستند. با این حال، باز هم، خواه مستقیماً یا از طریق قرعه کشی خوش شانس خریداری شوند، نسبتاً گران هستند.

برای دریافت گان لجندری رایگان باید آنها را از روی شانس یا تقشه دریافت کنید. پرتاب داغ در مکان‌هایی با لوت‌باکس‌های بیشتر، شانس بیشتری برای یافتن یک اسلحه افسانه‌ای BR ایجاد می‌کند، در حالی که باز کردن جعبه دراپ معمولاً بالاترین شانس را برای بازیکن فراهم می‌کند تا چنین سلاحی را در COD Mobile به دست آورد.

چگونه گان های لجندری را در کالاف دیوتی موبایل بدست آوریم؟

متیک Weapons در کالاف دیوتی معمولاً از طریق متیک Drop Crates وارد بازی می‌شوند و برای به دست آوردن چند امتیاز COD هزینه دارد.

 • قرعه کشی اول – ۲۰ سی پی.
 • قرعه کشی دوم – ۵۰ سی پی
 • قرعه کشی سوم – ۸۰ سی پی.
 • قرعه کشی چهارم – ۱۵۰ سی پی.
 • قرعه کشی پنجم – ۲۸۰ سی پی.
 • قرعه کشی ششم – ۴۵۰ سی پی.
 • قرعه کشی هفتم – ۷۰۰ سی پی.
 • قرعه کشی هشتم – ۱۰۰۰ سی پی.

بهترین گان لجندری کالاف دیوتی موبایل کدام است؟

 • 6 تا از بهترین اسلحه برتر در کالاف فصل 2 2023 عبارتند از Krig 6. EM2. SKS. CBR4. SVD/XPR.
 • بهترین گان تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل عبارتند از مدوکس، سوئیچ تیغه،KN44. خردکن، مرد جنگ. …
 • بهترین گان ها در فصل یازده عبارتند از 26. DR-H. M16. MX9. BK57. QQ9.

آیا لجندری در کالاف دیوتی موبایل خوب است؟

Legendary یا لجندری بالاترین رتبه در کالاف دیوتی است. این رتبه برای هر بازیکنی که در بازی های ویدیویی جدی است “عالی” است. بازیکنانی که موفق به رسیدن به این رتبه می شوند، تضمین می شود که متخصص و آماده برای رقابت واقعی هستند.

آیا تفنگ های لجندری در کالاف دیوتی موبایل بهترین هستند؟

تفاوت گان های لجندری، متیک و معمولی در موبایل ندای وظیفه چیست؟ از نظر آماری، چیز خاصی نیست. همه آنها یکسان کار می کنند. اما برای برخی از گان های لجندری و متیک، آیرون‌سایت‌ها بهتر هستند زیرا کمتر جلوی آن را می‌گیرند و از قدرت و دقت بالایی بهره می برند. به عبارتی با گان لجندری راحت تر رقبا را شکست می دهید.

چک کردن موارد دیده نشده در منو

منوی اولیه بازی کالاف دیوتی موبایل به‌دلیل وجود تبلیغ‌ها و ایونت‌های مختلف، گاهی ممکن است گیمر را از باز کردن و پیگیری مدام آن‌ها خسته کند. درحالی اگر قصد دریافت آیتم‌های رایگان را دارید، نباید از دنبال کردن آن‌ها خسته یا منصرف شوید. زیرا با کمی وقت گذاشتن و چک کردن سربرگ‌ها و موارد دیده نشده در منو،‌ ممکن است آیتم‌های خوبی را به‌صورت رایگان به‌دست آورید. همچنین برای چک کردن موارد دیده نشده، کافی است تا از سربرگ‌ها و بخش‌هایی که دارای علامت تعجب زرد رنگ درکنار آیکون خود هستند، دیدن کنید تا از محتوای آن‌ها مطلع شوید.

جوایز روزانه

اجرای بازی به‌صورت روزانه، یکی از ساده‌ترین روش‌های دریافت اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل محسوب می‌شود. این روش برای اهدا جوایز، تنها به یک‌بار آنلاین شدن بازیکن در هر روز نیاز دارد. درواقع بازیکن با رسیدن به تعداد مشخص شده‌ای از ورود‌های روزانه، جایزه‌ی ارزشمندی مانند یک کاراکتر جدید را دریافت خواهد کرد که در این بخش به‌عنوان مهم‌ترین آیتم شناخته می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید تا تمام جوایز روزانه‌ی یک فصل را دریافت کنید، بهتر است که حتی یک روز از آنلاین شدن در بازی غافل نشوید.

جوایز رایگان در بتل پس

محتوای بتل پس یکی از عوامل مهم در ترغیب گیمر‌ها برای صرف هزینه و پرداخت پول واقعی است که معمولا در بازی‌های چند نفره و آنلاین، پیاده‌سازی می‌شود. در این بین، بازی Call of Duty: Mobile از جمله آثار محبوب در زمینه‌ی ارائه محتوا جذاب برای بتل‌پس‌ محسوب می‌شود که آیتم‌های ارزشمندی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همچنین درکنار جوایز اختصاصی که به خرید بتل پس احتیاج دارند، می‌توان اسکین‌های متنوعی را نیز به‌صورت رایگان دریافت کرد؛ بنابراین بهتر است که به مأموریت‌های بخش بتل پس هم توجه داشته باشیم تا جوایز رایگانی که در دسترس قرار می‌گیرند را پیش از اتمام فصل دریافت کنیم.شما برای آگاهی از نحوه دریافت جوایز میتوانید به فروشگاه G4A4 مراجعه فرمایید.

دکمه بازگشت به بالا